Кафедра ботаніки Львівський національний університет імені Івана Франка Біологічний факультет, вул. Грушевського 4, 79005 м. Львів, Україна Тел. +38(032)239-40-42
        +38(032)239-41-37

Експедиційна робота

Більшість ботанічних, мікологічних, ліхенологічних та альгологічних досліджень вимагають від науковців багато часу проводити у польових експедиціях, під час яких збирається фактичний матеріал – гербарні зразки та інші матеріали, проводяться спостереження за організмами у природних умовах, здійснюються описи рослинних угруповань тощо.

Кожного року викладачами кафедри проводяться навчальні практики з ботаніки для студентів першого та другого курсів на базі Високогірного біологічного стаціонару у Карпатському біосферному заповіднику та біолого-географічного стаціонару у Шацькому національному природному парку. Під час цих практик студенти знайомляться з основами ботанічних, мікологічних, ліхенологічних та альгологічних досліджень, збирають фактичний матеріал та його опрацьовують, визначають рослини, проводять флористичні та фітоценологічні дослідження тощо.

Літня навчальна практика з ботаніки у Карпатах

Літня навчальна практика з ботаніки у Шацьку

Експедиції І. О. Беднарської

Експедиції Т.В. Починок