Кафедра ботаніки Львівський національний університет імені Івана Франка Біологічний факультет, вул. Грушевського 4, 79005 м. Львів, Україна Тел. +38(032)239-40-42
        +38(032)239-41-37

Основна
наукова та навчальна література,
опублікована працівниками кафедри ботаніки

Тасєнкевич Л. Рідкісні та зникаючі види рослин Львівщини : видання 2-ге, виправле, доповнене / Л. Тасєнкевич, Н. Калінович, М. Сорока, Л. Борсукевич, К. Данилюк, Т.  ХмільА.  ПрокопівО. Дика, О. Жук, М. ПіроговМ. Сеник,М. Скибіцька, З. Мамчур, А. Новіков,Т. ФостякВ. ГончаренкоМ. РоманівХ. СкрипецьН. Волосович. – Львів: ЗУКЦ, 2015. – 168 с.

Porosty / Lichens – Zwierzyniec : Roztoczański Park Narodowy, 2015. – S. 171–178. (серед авторів М. Пірогов)
Рослинний світ біосферного резервату «Розточчя» // Біосферний резерват «Розточчя» – Львів : ЗУКЦ, 2015. – С. 79–92. (серед авторів М. Пірогов)
  Lwów – miasto zabytków, parków i ogrodów // Na międzyrzeczu Wisły i Bugu. Krajobrazy roślinne i dziedzictwo kulturowe środkowowschodniej Polski i zachodniej Ukrainy: Monografia naukowa pod redakcją B. Czarneckiej. – Lublin, 2016. – S. 251–264.  (серед авторів А. Прокопів)

Екосистеми лентичних водойм Чорногори (Українські Карпати). – Львів, 2014. (серед авторів В.І. Гончаренко)
програми ботанічних дисциплін. Частина ІІметодичні рекомендації до вивчення ботанічних курсів для cтудентів напряму підготовки 6.040102  Біологія / Укл.: Н.О. Калінович, Л.О. Тасєнкевич, О.С. Климишин, С.Я. Кондратюк, З.І. Мамчур, А.В. Одінцова, А.І. Прокопів, М.І. Скибіцька, І.О. Беднарська, М.В. Пірогов, І.Я. Реслер. – Львів: Львівський національний університет імені Івана Франка, 2014. – 124 с.
Програми ботанічних дисциплін. Частина Іметодичні рекомендації до вивчення ботанічних курсів cтудентами напряму підготовки 6.040102  Біологія / Укл.: Н.О. Калінович,  З.І. Мамчур,  А.І. Прокопів, Л.О. Тасєнкевич. – Львів: Львівський національний університет імені Івана Франка, 2014. – 52 с.