Профорієнтаційна робота кафедри екології (2017)

12.05.2017

Співпрацюючи із загальноосвітніми навчальними закладами з профорієнтаційною метою, кафедра екології провела лабораторний практикум з екології для старшокласників Класичної гімназії. Доцент кафедри Джура Н.М. цікаво і доступно розповіла гімназистам про глобальне значення фотосинтезу для існування біосфери і людства; пояснила, що хлорофіл, який  за хімічною природою подібний до молекули гемоглобіну, – це зелена кров нашої планети. Крім цього, учні мали змогу провести лабораторні досліди: отримати витяг фотосинтетичних пігментів з листків рослин, вивчити їхні фізико-хімічні властивості та визначити вміст хлорофілів спектрофотометричним методом.

Такі зустрічі зі школярами – важлива складова розвитку екологічної освіти і науки з метою формування нового екологічно грамотного способу життя.