Спартакіада: Футзал

14.03.2019 | 21:53

Вітаємо команду біологічного факультету з І місцем з футзалу на Спартакіаді Львівського національного університету імені Івана Франка!!!
Склад команди: Прокопів А.І., Перетятко Т. Б., Мерлавський В.М., Драч Ю.Л., Тістечок С.
Щиро вітаємо і бажаємо подальших перемог!

Бадмінтон. Спартакіада працівників ЛНУ ім. Івана Франка

14.03.2019 | 10:55

12.03.2019 р. відбулись змагання з бадмінтону. За команду біологічного факультету виступали завідувач кафедри біофізики та біоінформатики Бабський А.М. та завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії математичних методів у біології Семочко О.М. Біологи вибороли перші місця у змаганні серед чоловіків і у загальнокомандному заліку, випередивши команди факультету прикладної математики та інформатики, економічного та механіко-математичного факультетів та ін.
Вітаємо переможців!!!

Вступнику. Анкета

28.02.2019 | 21:28

В категорії “Вступнику“, в підрозділі “Олімпіади” додана анкета учасника Всеукраїнської олімпіади Львівського національного університету імені Івана Франка з біології