Зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Аргентинської Республіки в Україні

студентів та викладачів факультету з Надзвичайним і Повноважним Послом
Аргентинської Республіки в Україні пані Еленою Летісією Мікусінскі та
доктором Пабло Гольдшмідтом, який прочитав лекцію на тему: «Застосування
молекулярної біології до інфекційних захворювань (виявлення бактерій, вірусів
та вільноживучих амеб)».
Професор, доктор Пабло Гольдшмідт, медичний біолог, доктор
біологічних наук в галузі молекулярної фармакології, навчався на
фармацевтичному та медичному факультетах Університету Буенос-Айреса, а
згодом в Інституті Пастера та стажувався в університетській лікарні в Парижі. Читати »

«Wild Life Control» – орнітологічна служба Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького

15.11.2019 | 12:33

Студенти кафедри зоології відвідали Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького з метою ознайомлення з роботою орнітологічної служби «Wild Life Control». Мали можливість спостерігати за роботою орнітологів і усвідомити її важливість у сучасному світі.
Під час екскурсії ознайомилися з процесом і методами відлякування птахів на летовищі для уникнення зіткнень птахів з літаками.

Семінар кафедри екології

12.11.2019 | 17:22

У четвер 31 жовтня відбувся науковий семінар кафедри екології на тему:
“Як порозумітися з цифровим поколінням молоді?”
Доповідала завідувач кафедри екології
Мамчур Звенислава Ігорівна

Читати »

Стажування магістрів кафедри біохімії у Гданському університеті

12.11.2019 | 16:58

Магістри кафедри біохімії Львівського національного університету імені Івана Франка Дарія Герцик, Дмитро Братійчук та Юрій Федорко стали стипендіатами Фонду професора Вацлава Шибальського для студентів природничих спеціальностей ЗВО Львова.
Стипендіати матимуть змогу пройти тримісячне наукове стажування у галузі біотехнології у обраних лабораторіях біотехнологічного факультету Гданського університету в першій половині 2020 року
Більше інформації на сайті: https://biotech.ug.edu.pl/media/aktualnosci/91903/stypendia_fundacji_prof_szybalskiego_dla_studentow_lwowa

Читати »

Моніторинг та аналіз звіту з оцінки впливу на довкілля

11.11.2019 | 13:57

Викладачі кафедри екології мали змогу пройти тренінг на важливу тему: “Моніторинг та аналіз звіту з оцінки впливу на довкілля”. Захід відбувся 8-9 листопада 2019. Багато матеріалу, практичних кейсів –  все те, що так потрібно знати  і вміти подати студентам. Дякуємо організаторам: голові ГО “НОВА Енергія” – Віталію Филенкові, менеджеру ГС “Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини” – Ірині Куропась.

08.11.2019 | 15:54

16 листопада у Львівському університеті відбудеться справжнє свято для абітурієнтів та їх батьків!
Тут дізнаєтеся про найважливіше:
🎯 як обрати спеціальність
🎯 які освітньо-кваліфікаційні рівні можна здобути в Університеті (“молодший спеціаліст”, “бакалавр”, “магістр”)
🎯 які предмети ЗНО потрібно складати для вступу
🕴А ще ми розповімо про кар’єрні перспективи та спеціальності, що найбільш затребувані серед роботодавців!

Семінар кафедри ботаніки

06.11.2019 | 13:03

5 листопада відбувся науковий семінар кафедри ботаніки на тему:
“Платформа національної мережі інформації з біорізноманіття UkrBIN –  інструмент для збору, управління та обміну даними щодо біорізноманіття”
Доповідала асистент кафедри ботаніки, канд. біол. наук
Сичак Надія Миколаївна

Семінар Геращенка Б.І.

06.11.2019 | 10:52

На кафедрі біофізики та біоінформатики 31 жовтня відбувся семінар докторанта Геращенка Богдана Івановича.
Тема семінару:
«ФОРМУВАННЯ ПРОЛІФЕРАТИВНИХ І АДАПТИВНИХ ВІДПОВІДЕЙ КЛІТИННИХ ПОПУЛЯЦІЙ ЗА ДІЇ ІОНУЗУЮЧОЇ РАДІАЦІЇ І ХІМІОПРЕПАРАТІВ»

Профорієнтаційна робота

05.11.2019 | 15:32

Працівники кафедри екології ЛНУ ім. І. Франка започаткували серію просвітницьких лекцій із середовищезнавства для учнів старших класів.