Екологи на Конференції молодих дослідників-зоологів – 2019

28.11.2019 | 14:13

13-14 листопада 2019 року студентка Катерина Кремпа і аспірант Штик Ольга взяли участь у 40 Ювілейнії Конференції молодих дослідників-зоологів, яка відбулася в Інституті зоології ім. І. І. Шмальгаузена НАН України та представили свої доповіді на теми:

Катерина Кремпа – Штучні водойми парку «Погулянка» як середовище існування гребінчастого (Triturus cristatus (Laurenti, 1768)) і звичайного (Lissotriton vulgaris (Linnaeus, 1758)) тритонів.

Штик Ольга – Видове різноманіття мишоподібних гризунів основних біотопів НПП «Яворівський»

Загалом на конференції були представлені результати роботи молодих науковців  у галузі фауни, екології, паразитології, морфології, фізіології, палеонтології та еволюції тварин, прикладних питань.