16 жовтня 2012 року на біологічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулась зустріч з отцем Василіаном Лаврівського монастиря св. Онуфрія ієромонахом Теодором Левом. У рамках зустрічі студенти та співробітники біологічного факультету прослухали лекцію на тему: «Біблійний погляд на світ. Перспективи і проблеми бачення реальності».

«Ця лекція може допомогти відкрити, чому Католицьке бачення реальності є однаково правдивим для кожного, незалежно від того, чи хтось усвідомлює це, чи ні. У процесі слухачі зможуть збагнути основні відмінності між Божим законом і природним законом,зрозуміти як у стародавньому світі культура виринає з культу та багато іншого. Короткий огляд філософського бачення реальності допоможе побачити основні проблеми сьогодення їх можливе вирішення. Отець Теодор Лев».