Літня школа з клітинної біоенергетики на біологічному факультеті

3-7 липня 2017 року на біологічному факультеті на базі кафедри фізіології людини і тварин та кафедри біофізики та біоінформатики біологічного факультету пройшла Друга міжнародна літня школа з клітинної біоенергетики. У ній взяли участь молоді науковці зі Києва, Дніпра, Харкова, Запоріжжя, Мелітополя, Івано-Франківська, Вінниці, Львова. Лекції для «школярів» читали провідні вчені з США, Франції та України: Микола Доліба (Філадельфія), Ігор Медина (Марсель), Володимир Лущак (Івано-Франківськ), Юлія Гошовська (Київ), Оксана Іккерт і Богдан Манько (Львів). Найбільший інтерес викликали лабораторні заняття, на яких учасники школи готували клітинні та субклітинні суспензії, вивчали особливості їхнього дихання, синтезу та використання макроергічних сполук, знайомились із способами математичного аналізу отриманих результатів. Програма школи також передбачала «круглий стіл», на якому учасники мали можливість виступити з короткими доповідями про власні дослідження. Були організовані екскурсії по Львову, зоологічному та палеонтологічному музеях та ботанічному саду ЛНУ імені Івана Франка. Усі слухачі школи отримали пам’ятні сувеніри та сертифікати.