Урочиста академія присвячена пам’яті Гойди О.А.

12.10.2018 | 00:59

10 жовтня 2018 р. на кафедрі біофізики та біоінформатики відбулась урочиста академія присвячена пам’яті завідувача кафедри біофізики та ММБ у 1992 по 1996 рр. професора Гойди Омеляна Антонієвича. На зустріч окрім співробітників та студентів кафедри прийшли представники інших кафедр біологічного факультету, чисельна делегація від Інституту біології клітини НАН України, Львівського університету фізичної культури та ін.

Розпочав академію нинішній завідувач кафедри біофізики та біоінформатики, д.б.н. Бабський А.М.

Від адміністрації факультету слово мала заступник декана доц. Тарновська А.В.

З науковими доповідями виступили аспірантки кафедри біофізики та біоінформатики Шалай Я. та Попович М.

Члени наукового гуртка кафедри підготували змістовну ілюстровану стінгазету присвячену 80-літтю професора Гойди О.М.

Спогадами про ювіляра поділились професори Санагурський Д.І., Федорович Д.В., Терек О.І.Луцик М.Д.Стойка Р.С. та доценти Гумецький Р.Я. і Галан М.Б.

Наприкінці учасники академії переглянули добірку ілюстрацій картин з творчого доробку художника Омеляна Гойди.