Відбулася Третя Львівська міжнародна школа з клітинної біоенергетики

27.06.2019 | 21:10

24-27 червня 2019 р. на біологічному факультеті була проведена Третя Львівська міжнародна школа з клітинної біоенергетики на базі кафедри біофізики та біоінформатики, кафедри фізіології людини і тварин та міжуніверситетського Центру колективного користування клітинної біології та біоенергетики. На відкритті заходу виступив проректор ЛНУ імені Івана Франка член-кор. НАН України, професор, д.х.н. Гладишевський Р.Є.. Учасники школи прослухали змістовні та цікаві лекції закордонних гостей Й. Лазара і П. Хорошого з Праги (Чеська республіка), а також лекції співробітників ЛНУ імені Івана Франка А. Бабського, О. Іккерт, Б. Манька і В. Манька. Серед учасників школи були молоді науковці з Києва, Дніпра, Харкова, Івано-Франківська, Тернополя та Львова. Практичні заняття проходили під керівництвом к.б.н. В. Гренюха та к.б.н. Б. Манька. В рамках школи відбулась презентація першого українського підручника з біоенергетики авторства А. Бабського, О. Іккерт і В. Манька. Культурна програма школи включала екскурсії по Львову, Зоологічному музею та Ботанічному саду ЛНУ імені Івана Франка. Усі учасники школи отримали сертифікати та памятні сувеніри на згадку.