Зустріч ректора з трудовим колективом

12.06.2019 | 13:07

6 червня 2019 року у читальному залі бібліотеки університету відбулася зустріч ректора Мельника Володимира Петровича із трудовим колективом біологічного факультету.

На зустрічі обговорювалися питання збільшення аудиторного фонду у відповідності до контингенту студентів, фінансування наукової роботи аспірантів, проведення ремонтних робіт у корпусах факультету. У своїх виступах працівники біологічного факультету позитивно відзначили діяльність ректора стосовно організації капітального ремонту корпусу за адресою Грушевського, 4; відкриття Міжуніверситетського центру колективного користування “Клітинної біології та біоенергетики”; фінансування діяльності об’єктів, що становлять національне надбання України; покращення умов проживання на стаціонарах факультету.