Нами проведено ПЕРШУ Львівську міжнародну школу з біоенергетики

4-8 липня 2016 р. на біологічному факультеті успішно відбулась перша наукова школа з клітинної біоенергетики. У роботі школи взяли участь молоді науковці зі Львова, Києва, Дніпра, Луцька. Для них читали лекції на актуальні теми сучасної біоенергетики проф. Микола Доліба (Пенсильванський університет, Філадельфія, США), а також викладачі кафедри фізіології людини і тварин проф. Андрій Бабський, проф. Володимир Манько, асист. Володимир Мерлавський. У проведенні практичних занять та організації школи активну участь брали наукові працівники, аспіранти та студенти кафедри фізіології людини і тварин: Ольга Великопольська, Володимир Гренюх, Ольга Сідорова, Тимофій Луців, Ірина Гнатчук, Галина Мазур та ін. Детальнішу інформацію про роботу школи можна почерпнути на сайті. Учасники школи висловили побажання проводити її і надалі.

11.07.2016