Микола Андрійович АЛЕКСАНДРОВ

Народився 9 червня 1945 року у Львові. Закінчив у 1964 р. ЗСШ № 1 і одночасно працював у Львівському науково-природничому музеї (відділ зоології). У 1964 р. вступив до Львівського державного університету імені Івана Франка який закінчив у 1969 р. за спеціальністю біолог, фізіолог людини і тварин. За направленням був скерований на кафедру фізіології людини і тварин на посаду старшого лаборанта. У 1980 р. переведений на посаду старшого інженера до проблемної науково-дослідної лабораторії радіаційної та фізико-хімічної біології при біологічному факультеті. У 1998 р., у зв’язку зі скороченням НДЧ, переведений на посаду завідувача віварію біологічного факультету.
За час роботи на біологічному факультеті опублікував 19 наукових праць. Брав участь у Союзних, Республіканських конференціях та з’їздах.

Уподобання: орнітологія, альпінізм, туризм.