Наукова робота

На кафедрі фізіології людини і тварин сформувалася наукова школа “Біоенергетика та електрофізіологія секреторних клітин”, в рамках якої проводиться робота у таких напрямках:

1. Біоенергетичні аспекти функціонування секреторних клітин  (проф. В.В. Манько, проф. А.М. Бабський, доц. О.В. Іккерт, асист. В.М. Мерлавський)
  2. Електрофізіологічні дослідження секреторних клітин травних залоз (проф. М.Ю. Клевець, проф.  В.В. Манько)
  3. З'ясування механізмів кальцієвої сигналізації секреторних клітин (проф.  М.Ю. Клевець, проф.  В.В. Манькодоц. Н.В. Федірко, доц. Т.В. Король, доц. С.В.Бичкова, м.н.с. О.Ю. Великопольська)