Студентське самоврядування

  • Про нас
  • Команда
  • Новини
http://ppos.lnu.edu.ua/  сайт Профспілкового комітету студентів Львівського національного університету імені Івана Франка
http://students.lnu.edu.ua/self-government/ сайт Студентського уряду Львівського національного університету імені Івана Франка

Команда

Христина Горошок

голова профбюро студентів біологічного факультету

Зоряна Калинець

голова Студентської ради біологічного факультету

Адаптивна еволюція глобінових генів та імунної систем у сліпаків

29.03.2018 | 19:03

Олексій Янчуков, колишній випускник факультету, а тепер Assist Prof університету Bulent Ecevit, що в Зондулаку, Туреччина. Галузь досліджень Олексія - популяційна та еволюційна генетика, про що й буде мова у його імпровізованому семінарі, за результатами і планами його поточних досліджень. 

Читати »

Семінар_Бібліотека

16.03.2018 | 22:31

19 березня 2018 р. компанія Clarivate Analytics та команда Програми імені Фулбрайта в Україні запрошують вчених, бібліотекарів, редакторів наукових видань, керівників установ та підрозділів, молодих науковців на семінар “Показники ефективної наукової діяльності науковця, установи і країни: публікації, наукові видання, гранти”.

Читати »

FRANKOstore

14.03.2018 | 11:19

Цієї весни у нашому Університеті відбудеться феєрична подія - свої двері відкриє FrankoStore

Читати »

21.03.2018 р. відбудеться Вчена рада біологічного факультету

13.03.2018 | 18:45

Засідання Вченої ради біологічного факультету відбудеться 21 березня 2018 р. о 15.00 год. в ауд. 333
1. Про організацію профорієнтаційної роботи біологічного факультету (доп. декан біологічного факультету доц. Хамар І.С.)
2. Про затвердження навчальних планів (доп. заст. декана з навчально-методичної роботи доц. Гончаренко В.І.)
3. Стан і оновлення матеріалів на веб-сторінках факультету та кафедр (доп. заст. декана з виховної роботи доц. Тарновська А.В.)
4. Звіт про роботу та перспективи розвитку кафедри фізіології та екології рослин (доп. завідувач кафедри Терек О.І. та голова комісії)
5. Різне.

Читати »