Лимани - 2016

 Здійснено збір наукового матеріалу спільно з одеськими іхтіологами в районі Дністровського, Південнобузького та Дніпровського лиманів.  Фотозвіт

 

 

 


 

Колектив кафедри зоології

вітає доцента

Решетила Остапа Степановича

з присвоєнням вченого звання

старшого наукового співробітника!

 


 

Колектив кафедри зоології

вітає  Сачок Оксану Степанівну

з присвоєнням наукового ступеня

кандидата біологічних наук!

 


 

Виїзд кафедри зоології до заказника «Чолгинський»

та екскурсія в родинне село Митрополита Андрея Шептицького

 

З нагоди  відзначення 150-літнього Ювілею від Дня народження Митрополита Андрея Шептицького, кафедра зоології біологічного факультету організувала екскурсію до родинного села Митрополита Андрея Шептицького. Під час екскурсії учасники відвідали греко-католицьку церкву на честь Митрополита Андрея і Священомученика Климентія Шептицьких (собор Пресвятої Богородиці), кімнату-музей Митрополита,  пам’ятний камінь на місці зруйнованої більшовиками родинної садиби та вцілілу усипальницю сім’ї Шептицьких. Сім’я Шептицьких була свідком глибокої віри для сучасників, односельчан та усіх, хто пізнає її сьогодні.

Після відвідин мальовничого села Прилбичі, учасники відвідали найбільшу штучну водойму Львівської області створену по проекту Львівського інституту ”Гірхімпром” з метою ліквідації та рекультивації кар’єру яворівської "Сірки". Заповнення кар’єру водою відбувалось в 2002 - 2006 роках. Рельєф дна: максимальна глибина приблизно 70 м (в деяких джерелах вказується до 100 метрів), заг.  площею 10 км2, є мілини з підводною і надводною рослинністю, затоплені пагорби, багато затоплених кущів та дерев. У прибережній зоні велика кількість озерної рослинності. Іхтіофауна: щука, плітка, карась, сазан, окунь, товстолобик, лин та ін.

Завершилася екскурсія ознайомленням з територією орнітологічного заказника «Чолгинський» та історією й місцем розташування щорічного орнітологічного табору «AVOSETTA», який цього року відсвяткував своє «повноліття» ─ 21 рік. Цікаву та змістовну орнітологічну екскурсію по табору та довкола відстійника провів один з його першовідкривачів-засновників доцент кафедри зоології Ігор Шидловський.

Повернулися учасники екскурсії піднесені на дусі та збагачені новими враженнями від пережитого дня.

 

 

 


 

 Наукова конференція

 

 


 

World Migratory Bird Day

 


 

16 жовтня 2014 року на біологічному факультеті

о 15.00 у 333 аудиторії відбудеться

Урочиста академія,

приурочена до 230-ліття зоологічного музею

 

 
КАФЕДРА ЗООЛОГІЇ
ЗООЛОГІЧНИЙ МУЗЕЙ
ОРНІТОЛОГІЧНА СТАНЦІЯ «AVOSSETA»
НАУКОВА ГРУПА «ШЕЛЬФ»
 ОГОЛОШУЮТЬ
 Запис екстремалів та добровольців зі студентів 1, 2, 3, 4 курсів для дослідження поведінки, фізіології та екології хижих звірів, птахів, рептилій, амфібій, комах, водних мешканців у різних умовах:  гори, доли, болота, пустелі, савани, прерії тощо.
Формування груп відбуватиметься в кімнаті 315. Відповідальна доц. Катерина Миколаївна Назарук.
Добровольці повинні бути здорові, володіти вміннями та навичками життя в екстремальних умовах, знанням місцевих діалектів та іноземних слов’янських, романських, індо-романських, персидських, угро-фінських мов. Повинні мати відповідне обмундирування і засоби для добування їжі.