Працівники

кафедри натуральної історії філософського (1784-1920) та природничого ф-ту (1920-1939); кафедри зоології (1852-1939); кафедри зоології та порівняльної анатомії, кафедри зоології безхребетних (1945-1974); кафедри зоології хребетних (1945-1974); кафедри іхтіології, кафедри ентомології, кафедри зоології (1974 - до нині); еколого-гідробіологічної лабораторії Шацького біолого-географічного стаціонару; Науково-дослідної лабораторії №41

 

А

Аке (Hacquet) Бальтазар

Б

Бенедюк Галина Олександрівна

Білоконь Олена Максимівна

Бокотей Андрій Андрійович

Бриґідер Володимир

Бублик Іван Михайлович

В

Вєловєйський (Wielowieyski) Генрик

Вознюк Марія Никонівна

Г

Гільтенбранд (Hiltenbrand) Антоній 

Гіршлер (Hirschler) Ян

Гнатина Оксана Степанівна 

Головачов Олександр Валерійович

Горбань Ігор Миронович 

Гладунко Іван Йосипович 

Глюбек Францішек

Ґ

Ґлойснер Антоній

Ґрохмаліцький (Grochmalicki) Ян

Д

Демків Борис Федорович

Денісієвський Олексій Володимирович

Джевіцький (Drzewicki) Стефан

Дибовський (Dybowski) Бенедикт

Дикий Ігор Васильович

Дівальд (Diwald) Франц Емануїл

Думич Оксана Яківна

Є

Ємельянова Ірина Федорівна

Єрмаченко Георгій Якимович

З

Забитівський Юрій Михайлович 

Затушевський Андрій Тимофійович

Захваткін Віктор Олексійович

Здун Всеволод Ілліч

 І

Іванець Олег Романович

Івлєв Віктор Сергійович

К

Кадий Генрік

Капрусь Ігор Ярославович

Квєтнєвський (Kwietniewski) Казимєж

Кіршбаум (Kirschbaum) Емануїл

Кнер (Kner) Рудольф

Копко Тетяна Іванівна

Космачевський Андрій Семенович

Кунтце (Kuntze) Роман Маріан

Кусьнеж Олександр Вацлавович

Л

Лєснік Володимир Васильович

Лисачук Тарас Іванович

Н

Назарук Катерина Миколаївна

Ненчук Мирослава Михайлівна

Носкєвіч (Noskiewicz) Ян Влодзімєж

Нусбаум-Гілярович (Nusbaum-Hilarowicz) Йозеф

М

Мельник Лідія Методіївна

О

Олексів Ігор Теодозієвич

Отелін Олександр Анатолійович

П

Павлюк Роман Семенович

Палій Валентин Федорович

Палій Михайло Опанасович

Пісулінська Наталія Анатоліївна

Полушина Надія Андріївна

Полушинський Густав

Р

Решетило Остап Степанович

Рєзвой Петро Дмитрович

Романова Христина Йосипівна

Росіньський (Rosinski) Болєслав

С

Савицька Ольга Миколаївна

Сачок Оксана Степанівна

Сачок Катерина Володимирівна

Сембрат (Sembrat) Казімєж

Сеник Мар'яна Андріївна

Сирський (Syrski) Шимон

Скарбарчук Оксана Василівна

Солодовнікова Ольга Іванівна

Сребродольська Євгенія Борисівна

Сребродольська Наталія Іллівна

Страутман Федір Йоганович

Т

Тинний Нестор Васильович

Тисовський Олександр Васильович

Ф

Фуліньський (Fulinski) Бенедикт

Х

Хамар Ігор Степанович

Ц

Царик Йосиф Володимирович

Ч

Чекановський (Czekanowski) Ян

Черкащенко Микола Іванович

Ш

Шарський (Szarski) Казімєж

Шидловський Ігор Віталійович

Шкаран Віктор Іванович

Шмідт (Schmidt) Максиміліан

Штекер (Steker) Міхаель

Я

Яворницька Ірина Василівна

Яворницький Василь Іванович

Яворський Іван Петрович

Ялинська Надія Степанівна