Навчально-пізнавальна діяльність в межах “Промислової мікробіології”
Недавно мене запитали: як я можу навчати “Промислової мікробіології”? Такі діяльності як безпосередня дотичність до самісінького серця виробництва – це складно! А я кажу цікаво, навчально і релевантно! Зустрічі на виробництві – це вже традиційний захід, який завжди неймовірно захопливий. Особливо щемливо, якщо йдеться про хліб – символ життя, стійкості та нашої незламності. Сьогодні дякуємо компанії “Концерн Хлібпром” за теплий прийом, можливість зазирнути за лаштунки виробництва і побувати в мікробіологічній лабораторії! Отак і працюємо, поєднуючи заняття в аудиторіях та закріплюючи їх завдяки співпраці з бізнесом! Хліб буде! Життя переможе! Україна понад усе! 💙💛
Йдемо…






