XVIII наукова конференція “СТАН І БІОРІЗНОМАНІТТЯ ЕКОСИСТЕМ ШАЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ ТА ІНШИХ ПРИРОДООХОРОННИХ ТЕРИТОРІЙ”

09.09.2022 | 20:14

8-9 вересня 2022 р. на базі біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася

XVIIІ всеукраїнська наукова конференція

“СТАН І БІОРІЗНОМАНІТТЯ ЕКОСИСТЕМ ШАЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ ТА ІНШИХ ПРИРОДООХОРОННИХ ТЕРИТОРІЙ”, присвячена 115-й річниці від дня народження Всеволода Ілліча Здуна.

У роботі конференції взяли участь 84 учасники з 26 провідних наукових і навчальних установ Києва, Львова, Харкова, Шацька, Івано-Франкового, Луцька, Одеси, Сум, Ужгорода, Житомира, Сарн та інших.

На конференції було заслухано 18 усних доповідей з актуальних фундаментальних і прикладних питань зоології, екології, ботаніки, охорони природи, тощо.

У науковому збірнику конференції надруковано 71 публікацію, у підготовці яких взяли участь 124 автори.

Учасники конференції висловили щиру подяку Збройним силам України та всім, хто боронить наші землі від російського загарбника. Саме їм ми завдячуємо можливістю проведення конференції у відносно спокійних умовах.

Матеріали конференції 2022

Резолюція_2022