10 років кафедри екології. Засідання екологічної комісії НТШ

25.11.2022 | 17:18
22 листопада  2022 року відбувся Круглий стіл екологічної комісії НТШ та кафедри екології, привячений пам’яті Андрія П’ясецького та проблемам повоєнного розвитку України. А також в такому достойному колі ми відзначили наш 10 літній ювілей кафедри. Саме 21 листопада нам виповнилося 10 років! Маємо вагомі здобутки, а ще більші плани. І ми їх виконаємо, якщо навіть у такий скрутний час ми з великим ентузіазмом збираємо однодумців! Дякуємо Ректорові Володимиру Мельникові за відзначення працівників Грамотами, деканові Ігорю Хамарові за привітання і добре слово! Дякуємо учасникам за цікаві дискусії, важливі проекти і натхненну працю для збереження природи України. Дякуємо ЗСУ, яким завдячуємо можливість працювати.