Студентське самоврядування

  • Про нас
  • Команда
  • Новини

Студентська рада — це команда активних та креативних людей, які захищають права та інтереси студентів, інформують щодо новин навчального процесу, працюють з абітурієнтами, організовують різноманітні заходи, які точно стануть яскравими спогадами студентських років.

Робота Студентської ради організована у таких відділах:

Пресцентр — займається постійним інформуванням студентів щодо новин навчального процесу, різноманітних подій та заходів. Невід’ємною частиною роботи є ведення та розвиток наших сторінок у соціальних мережах, створення цікавих та корисних рубрик, проведення актуальних опитувань серед студентів.

Креативний відділ — організовує культурно-масове життя факультету. Це різноманітні літературні вечори, флешмоби, конкурси талантів, співи з викладачами, урочистості до Дня біолога, спільні студентські посиденьки у Ботанічному саду, благодійні заходи, посвяти першокурсників та багато іншого.

Відділ роботи з абітурієнтами та студентами — займається науковою діяльністю та повʼязує це з цікавими заходами для студентів. Студенти цього відділу організовуть екскурсії у медичні установи та різноманітні наукові заходи: «Біологічний ринг», «Конкурс на найкраще наукове есе», «Найрозумніший», «Що? Де? Коли?» та інші. Цей відділ також працює і з абітурієнтами у власному проєкті «Від студента для абітурієнта», де допомагають готуватись до НМТ\ЗНО випускникам шкіл. Проводять для студентів першого та другого курсу зустрічі в рамках кафедральних тижнів, де викладачі дев’яти кафедр знайомляться з студентами ближче, розповідають про діяльність кафедри та наукових працівників.

Спортивний відділ — організовує різноманітні спортивні заходи. Наприклад, змагання з футзалу, волейболу, настільного тенісу, спортивні та інтелектуальні естафети та кіберспортивні турніри, де участь беруть як студенти, так і викладачі.

Відділ внутрішніх та зовнішніх комунікацій — проводить різноманітні розіграші  на  сторінках у соціальних мережах, займається пошуком спонсорів на різноманітні  заходи та налагодженням  співпраці з іншими студентськими організаціями та компаніями.

Студентське телебачення — створює різноманітні відео, де розповідають про важливі події, беруть інтерв’ю у викладачів та випускників у рамках різноманітних  рубрик та створюють розважальний контент.

Наша команда складається з понад пʼятнадцяти активних студентів, які прагнуть зробити студентське життя факультету ще кращим.

Голова Студентської ради— Вікторія Руденко

Заступники:
Буняк Василина
Уліганець Ласло
Балда Софія

Члени Студентської ради:
Залецька Вікторія
Штабська Юлія
Трофімчук Дмитро
Михайлюк Соломія
Дика Соломія
Заставний Тарас
Коберенко Василина
Руда Ірина
Гавришків Оксана
Зінкевич Анастасія
Мельник Михайло
Пінчук Світлана
Михаленич Олеся

Секретар Студентської ради— Марʼяна Микуш

Ми команда активних та креативних молодих людей, які втілююють всі свої ідеї в реальність та працюють на благо студентів, аби студентські роки були одними з найяскравіших спогадів.

Тож, якщо саме ТИ хочеш працювати разом з нами, реалізовувати круті проєкти разом та вдосконалюватись – чекаємо тебе у нашій команді!

Студрада в соцмережах

Telegram: https://t.me/facultyofbiology

Instagram: https://instagram.com/facultyofbiology_lnu?utm_medium=copy_link

Facebook: https://www.facebook.com/groups/299608450426486

YouTube: https://youtube.com/channel/UCdN2Fu4GIZQZMejxXvaD0-w

TikTok: https://vm.tiktok.com/ZMLmFMcRe/

Сайт Студентського уряду Львівського національного університету імені Івана Франка: http://students.lnu.edu.ua/self-government/

Команда

Єлизавета Петліна

голова профбюро студентів біологічного факультету

Вікторія Руденко

голова Студентської ради біологічного факультету

Вітаємо Марію Сенів з успішним захистом кандидатської дисертації!

17.06.2024 | 12:42

Вітаємо провідного фахівця Гербарію Марію Сенів та її наукового керівника, професора кафедри ботаніки Лідію Тасєнкевич з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 03.00.05 – ботаніка.
Бажаємо подальших наукових успіхів!

Читати »

Захисти кваліфікаційних бакалаврських робіт студентів екологів групи БЛЕ-41

12.06.2024 | 10:04

Успішно завершилися захисти кваліфікаційних бакалаврських робіт студентів екологів групи    БЛЕ-41! Цікаві актуальні наукові дослідження, добре підготовлені доповіді оцінені Екзаменаційною комісію високими балами. Нашим випускникам бажаємо доброї долі у щасливій Україні, стати успішними фахівцями-екологамиі продовжити навчання в магістратурі! Дякуємо ЗСУ за можливість здобувати знання! Слава Україні!

Читати »

Студентка кафедри екології біологічного факультету – переможниця Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 101 «Екологія» за напрямом еколого-біологічні проблеми.

11.06.2024 | 18:25

Студентка кафедри екології біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Валентина Грицак під керівництвом доцента кафедри екології Наталії Джури здобула перемогу на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 101 «Екологія» за напрямом  еколого-біологічні проблеми.
Міжнародний конкурс проводився на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського під патронатом Національної комісії ЮНЕСКО в Україні, за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Конкурс за спеціальністю 101-Екологія проводився за наступними напрямами: еколого-біологічні проблеми, екологічна безпека, економіка природокористування, альтернативні джерела енергії.
На конкурс Валентина подала роботу «Оцінка токсичності...

Читати »

Збори трудового колективу біологічного факультету

11.06.2024 | 15:06

У середу, 12 червня 2024 р. о 15:00
у читальному залі наукової бібліотеки
Львівського національного університету імені Івана Франка
(вул. Драгоманова, 5)
відбудуться Збори трудового колективу біологічного факультету.
Порядок денний:
1. Звіт декана біологічного факультету.
2. Про рекомендацію кандидатури на заміщення вакантної посади завідувача кафедри біохімії.
3. Про рекомендацію кандидатури на заміщення вакантної посади завідувача кафедри генетики
та біотехнології.
4. Різне.

Читати »

Консультація з курсу біохімія (заочна форма навчання 2 курс)

09.06.2024 | 10:57

Консультація з курсу “Біохімія” для студентів 2 курсу заочної форми навчання відбудеться 10.06.2024 о 18.10 за посиланням: https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3a_WaAR8BX6CsoStVo6K916ebSh71yUdniL54xHPlIeLE1%40thread.tacv2/1717919791425?context=%7b%22Tid%22%3a%2270a28522-969b-451f-bdb2-abfea3aaa5bf%22%2c%22Oid%22%3a%22b5ece9ed-0185-480d-970d-729d9e50efae%22%7d

Читати »