Студентське самоврядування

  • Про нас
  • Команда
  • Новини

Студентська рада – це команда активних та креативних людей, які захищають права та інтереси студентів, інформують щодо новин навчального процесу, працюють з абітурієнтами, організовують різноманітні заходи, які точно стануть яскравими спогадами студентських років.

Робота Студентської ради організована у таких відділах:

Прес-центр – займається постійним інформуванням студентів щодо новин навчального процесу, різноманітних подій та заходів. Невід’ємною частиною роботи є ведення та розвиток наших сторінок у соціальних мережах, створення цікавих та корисних рубрик, проведення актуальних опитувань серед студентів.

Креативний відділ – організовує культурно-масове життя факультету. Це різноманітні літературні вечори, флешмоби, конкурси талантів, співи з викладачами, урочистості до Дня біолога, спільні студентські посиденьки у Ботанічному саду, благодійні заходи, посвяти  першокурсників та багато іншого.

Науковий відділ – підтримує наукове життя факультету та популяризує науку.  Студенти цього відділу організовують екскурсії у медичні установи та різноманітні наукові заходи: «Біологічний ринг», «Конкурс на найкраще наукове есе», «Найрозумніший», « Що? Де? Коли?» та інші. Цей відділ також працює і з абітурієнтами у власному проєкті «ЗНО з студентами», де допомагають готуватись до ЗНО випускникам шкіл.  Проводять для студентів першого та другого курсу зустрічі в рамках кафедральних тижнів, де викладачі дев’яти кафедр знайомляться з студентами ближче, розповідають про свою діяльність.

Спортивний відділ – організовує різноманітні спортивні заходи. Наприклад, змагання з футзалу, волейболу, настільного тенісу та кіберспортивні  турніри, де участь беруть як студенти, так і викладачі.

Відділ спонсорства та співпраці – проводить різноманітні розіграші  на  сторінках у соціальних мережах, займається пошуком спонсорів на різноманітні  заходи та налагодженням  співпраці з іншими студентськими організаціями та компаніями.

Студентське телебачення – створює різноманітні відео, де розповідають про важливі події, беруть інтерв’ю у  викладачів та випускників у рамках різноманітних  рубрик та створюють розважальний контент.

Наша команда складається з понад двадцяти активних студентів, які прагнуть зробити студентське життя факультету ще кращим.

Голова Студентської ради – Кульчицька Анжеліка

Заступники:
Руденко Вікторія
Войтович Марія
Катульська Ірина

Члени Студентської ради:
Буняк Василина
Бушта Романа
Войтович Марія
Дубан Роксолана
Залецька Вікторія
Катульська Ірина
Кулик Марта
Грицишин Діана
Маркевич Соломія
Михальчак Надія
Музика Яна
Пеленьо Наталя
Рештей Христина
Руденко Вікторія
Скринник Христина-Юлія
Царін Лев
Чабан Марія

Ми команда активних та креативних молодих людей, які хочуть втілювати всі свої ідеї в реальність та працювати на благо студентів.

Тож, якщо саме ТИ хочеш працювати разом з нами, реалізовувати круті проєкти разом та вдосконалюватись – чекаємо тебе у нашій команді!

Обіцяємо гарний настрій та яскраве студентське життя❤️

Студрада в соцмережах

Telegram: https://t.me/facultyofbiology

Instagram: https://instagram.com/facultyofbiology_lnu?utm_medium=copy_link

Facebook: https://www.facebook.com/groups/299608450426486

YouTube: https://youtube.com/channel/UCdN2Fu4GIZQZMejxXvaD0-w

TikTok: https://vm.tiktok.com/ZMLmFMcRe/

Сайт Студентського уряду Львівського національного університету імені Івана Франка: http://students.lnu.edu.ua/self-government/

Команда

Тетяна Грицан

голова профбюро студентів біологічного факультету

Анжеліка Кульчицька

голова Студентської ради біологічного факультету

Абітурієнту! Знайомство з освітніми програмами – IV

02.08.2022 | 15:43

Привіт, наші майбутні першокурсники🥰
👩‍💼🧑‍💼Хочемо Вас познайомити з ще однією спеціальністю нашого факультету – 014.05 Середня освіта ( Біологія та здоров’я людини)
Ми підготували для Вас відео-знайомство з цією спеціальністю, ознайомитись можете за посиланням🔽

📃Метою програми є підготовка бакалаврів освіти – вчителів біології, хімії та здоров’я людини, які мають підвищене зацікавлення до вивчення біологічних та хімічних об’єктів, природоохоронної та просвітницької діяльності, використання інноваційних методів навчання, що суттєво збільшує
можливості його працевлаштування
🧑‍🏫👩‍🏫Виконання програми дає змогу здобувачу сформувати професійні компетентності вчителя закладів загальної-середньої освіти, зорієнтованого...

Читати »

Абітурієнту! Знайомство з освітніми програмами – III

31.07.2022 | 18:50

Привіт, абітурієнти💛
Сьогодні поговоримо про нашу наступну спеціальність – 101 Екологія☘️
Ми підготували для Вас відео-знайомство з цією освітньою програмою, переглянути можете за посиланням🔽

📚Метою програми є підготовка висококваліфікованих професійних екологів, здатних розв’язувати
спеціалізовані задачі та практичні проблеми у галузі екології, охорони довкілля та сталого
природокористування, що передбачає застосування теорій та методів міждисциплінарних наук🌿
📃Програма спрямована на оволодіння фундаментальними знаннями та навичками екологічних досліджень, враховує новітні вимоги щодо зв’язку теоретичних положень та їхнім застосуванням через проходження навчальних і виробничих практик; формує фахівців із екологічним...

Читати »

Абітурієнту! Знайомство з освітніми програмами – II

29.07.2022 | 19:39

Привіт, наші абітурієнти🥰
Знайомимо Вас з нашою наступною освітньою програмою, яка цього року відкривається у нас ВПЕРШЕ🔥
Спеціальність – 162 Біотехнології та біоінженерія🧬
Ми поставили Ваші запитання щодо цієї спеціальності гаранту освітньої програми, завідувачу кафедри генетики та біотехнологій, професору – Федоренку Віктору Олександровичу
Відео-знайомство з спеціальністю Ви можете переглянути нижче за посиланням🔽

👩‍🔬🧑‍🔬Підготовка бакалаврів за освітньою програмою за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія» має комплексний, характер і зорієнтована на підготовку фахівців з науково-дослідницької і практичної діяльності у наукоємних галузях біотехнології – молекулярній біотехнології, промисловій мікробіології, інженерній...

Читати »