Студентське самоврядування

  • Про нас
  • Команда
  • Новини

Студентська рада — це команда активних та креативних людей, які захищають права та інтереси студентів, інформують щодо новин навчального процесу, працюють з абітурієнтами, організовують різноманітні заходи, які точно стануть яскравими спогадами студентських років.

Робота Студентської ради організована у таких відділах:

Пресцентр — займається постійним інформуванням студентів щодо новин навчального процесу, різноманітних подій та заходів. Невід’ємною частиною роботи є ведення та розвиток наших сторінок у соціальних мережах, створення цікавих та корисних рубрик, проведення актуальних опитувань серед студентів.

Креативний відділ — організовує культурно-масове життя факультету. Це різноманітні літературні вечори, флешмоби, конкурси талантів, співи з викладачами, урочистості до Дня біолога, спільні студентські посиденьки у Ботанічному саду, благодійні заходи, посвяти першокурсників та багато іншого.

Відділ роботи з абітурієнтами та студентами — займається науковою діяльністю та повʼязує це з цікавими заходами для студентів. Студенти цього відділу організовуть екскурсії у медичні установи та різноманітні наукові заходи: «Біологічний ринг», «Конкурс на найкраще наукове есе», «Найрозумніший», «Що? Де? Коли?» та інші. Цей відділ також працює і з абітурієнтами у власному проєкті «Від студента для абітурієнта», де допомагають готуватись до НМТ\ЗНО випускникам шкіл. Проводять для студентів першого та другого курсу зустрічі в рамках кафедральних тижнів, де викладачі дев’яти кафедр знайомляться з студентами ближче, розповідають про діяльність кафедри та наукових працівників.

Спортивний відділ — організовує різноманітні спортивні заходи. Наприклад, змагання з футзалу, волейболу, настільного тенісу, спортивні та інтелектуальні естафети та кіберспортивні турніри, де участь беруть як студенти, так і викладачі.

Відділ внутрішніх та зовнішніх комунікацій — проводить різноманітні розіграші  на  сторінках у соціальних мережах, займається пошуком спонсорів на різноманітні  заходи та налагодженням  співпраці з іншими студентськими організаціями та компаніями.

Студентське телебачення — створює різноманітні відео, де розповідають про важливі події, беруть інтерв’ю у викладачів та випускників у рамках різноманітних  рубрик та створюють розважальний контент.

Наша команда складається з понад пʼятнадцяти активних студентів, які прагнуть зробити студентське життя факультету ще кращим.

Голова Студентської ради— Вікторія Руденко

Заступники:
Буняк Василина
Уліганець Ласло
Балда Софія

Члени Студентської ради:
Залецька Вікторія
Штабська Юлія
Трофімчук Дмитро
Михайлюк Соломія
Дика Соломія
Заставний Тарас
Коберенко Василина
Руда Ірина
Гавришків Оксана
Зінкевич Анастасія
Мельник Михайло
Пінчук Світлана
Михаленич Олеся

Секретар Студентської ради— Марʼяна Микуш

Ми команда активних та креативних молодих людей, які втілююють всі свої ідеї в реальність та працюють на благо студентів, аби студентські роки були одними з найяскравіших спогадів.

Тож, якщо саме ТИ хочеш працювати разом з нами, реалізовувати круті проєкти разом та вдосконалюватись – чекаємо тебе у нашій команді!

Студрада в соцмережах

Telegram: https://t.me/facultyofbiology

Instagram: https://instagram.com/facultyofbiology_lnu?utm_medium=copy_link

Facebook: https://www.facebook.com/groups/299608450426486

YouTube: https://youtube.com/channel/UCdN2Fu4GIZQZMejxXvaD0-w

TikTok: https://vm.tiktok.com/ZMLmFMcRe/

Сайт Студентського уряду Львівського національного університету імені Івана Франка: http://students.lnu.edu.ua/self-government/

Команда

Єлизавета Петліна

голова профбюро студентів біологічного факультету

Вікторія Руденко

голова Студентської ради біологічного факультету

«Пісня буде поміж нас!»

29.02.2024 | 10:18

Долучайтеся до нашого традиційного флешмобу з нагоди дня народження Володимира Івасюка

4 березня об 11:20 співатимемо пісні біля пам’ятника виконавця на проспекті Шевченка.

Читати »

«Кольори білого континенту» у Львівському університеті: в Зоологічному музеї відкрили виставку світлин Сергія Глотова

29.02.2024 | 10:16

27 лютого 2024 року у Зоологічному музеї Львівського національного університету імені Івана Франка відбулось відкриття виставки світлин біолога 27-ї та 28-ї Українських антарктичних експедицій Сергія Глотова «Кольори білого континенту». Презентації цих фотографій українського полярника днями також провели у США та Латвії. Захід має на меті не лише ознайомлення відвідувачів з красою крижаного контенту, але й містить благочинну складову: учасники подій мають змогу отримати «Листівки Незламності» зі світлинами антарктичних тварин та пейзажів за донати на допомогу Українській Армії.
До відкриття експозиції у...

Читати »

Гостьова лекція для здобувачів спеціальності 101 Екологія

28.02.2024 | 17:12

У середу на кафедрі екології в рамках навчальних дисциплін: Гідроекологія, Збалансоване природокористування, Ландшафтний дизайн, Екоосвітня діяльність і Екологічний ризик та його прогнозування відбулася гостьова лекція присвячена 30-річчю створення Регіонального ландшафтного парку “Знесіння” для здобувачів першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 101 Екологія. Висловлюємо щиру подяку Анні Гірній (спеціалісту РЛП “Знесіння”, к.б.н, старшому науковому співробітнику відділу екосистемології Інституту екології Карпат НАН України) за проведену лекція, а також сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Читати »

XX Міжнародна наукова конференція «Молодь і поступ біології» відбудеться у Львові 18–20 квітня 2024 року

26.02.2024 | 14:55

Шановні студенти й аспіранти!
Запрошуємо Вас взяти участь у XX Міжнародній науковій конференції «Молодь і поступ біології», присвяченій 90-річчю від дня народження професора Ореста Демківа, яка відбудеться у Львові 18–20 квітня 2024 року.
Інформаційний лист 2024
Inform letter 2024

Читати »

Конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності 101 Екологія

26.02.2024 | 14:36

12 лютого 2024 р. на біологічному факультеті ЛНУ імені Івана Франка відбувся конкурс студентських наукових робіт. Участь у конкурсі за спеціальністю 101 Екологія брали здобувачі 4-го курсу групи БЛЕ-41 Грицак Валентина з темою «Оцінка токсичності техногенно забруднених ґрунтів внаслідок військових дій» (науковий керівник доц. Джура Н. М.) та Кабай Андрій з темою «Інвазійні види рослин у долині річки Стрвяж (Рудківська ОТГ Львівської області)» (науковий керівник Мамчур З. І.). Студенти гідно представили свої наукові роботи та обоє посіли перше місце на...

Читати »