Студентське самоврядування

  • Про нас
  • Команда
  • Новини

Студентська рада — це команда активних та креативних людей, які захищають права та інтереси студентів, інформують щодо новин навчального процесу, працюють з абітурієнтами, організовують різноманітні заходи, які точно стануть яскравими спогадами студентських років.

Робота Студентської ради організована у таких відділах:

Пресцентр — займається постійним інформуванням студентів щодо новин навчального процесу, різноманітних подій та заходів. Невід’ємною частиною роботи є ведення та розвиток наших сторінок у соціальних мережах, створення цікавих та корисних рубрик, проведення актуальних опитувань серед студентів.

Креативний відділ — організовує культурно-масове життя факультету. Це різноманітні літературні вечори, флешмоби, конкурси талантів, співи з викладачами, урочистості до Дня біолога, спільні студентські посиденьки у Ботанічному саду, благодійні заходи, посвяти першокурсників та багато іншого.

Відділ роботи з абітурієнтами та студентами — займається науковою діяльністю та повʼязує це з цікавими заходами для студентів. Студенти цього відділу організовуть екскурсії у медичні установи та різноманітні наукові заходи: «Біологічний ринг», «Конкурс на найкраще наукове есе», «Найрозумніший», «Що? Де? Коли?» та інші. Цей відділ також працює і з абітурієнтами у власному проєкті «Від студента для абітурієнта», де допомагають готуватись до НМТ\ЗНО випускникам шкіл. Проводять для студентів першого та другого курсу зустрічі в рамках кафедральних тижнів, де викладачі дев’яти кафедр знайомляться з студентами ближче, розповідають про діяльність кафедри та наукових працівників.

Спортивний відділ — організовує різноманітні спортивні заходи. Наприклад, змагання з футзалу, волейболу, настільного тенісу, спортивні та інтелектуальні естафети та кіберспортивні турніри, де участь беруть як студенти, так і викладачі.

Відділ внутрішніх та зовнішніх комунікацій — проводить різноманітні розіграші  на  сторінках у соціальних мережах, займається пошуком спонсорів на різноманітні  заходи та налагодженням  співпраці з іншими студентськими організаціями та компаніями.

Студентське телебачення — створює різноманітні відео, де розповідають про важливі події, беруть інтерв’ю у викладачів та випускників у рамках різноманітних  рубрик та створюють розважальний контент.

Наша команда складається з понад пʼятнадцяти активних студентів, які прагнуть зробити студентське життя факультету ще кращим.

Голова Студентської ради – Руденко Вікторія

Заступники:
Балда Софія
Грицишин Діана

Михаленич Олеся

Члени Студентської ради:
Буняк Василина

Бушта Романа

Гордієнко Уляна

Залецька Вікторія

Зінкевич Анастасія

Клим Софія

Кулик Марта

Лобасюк Ангеліна

Микуш Марʼяна

Музика Яна

Руда Ірина

Уліганець Ласло

Шалавило Олена

Ми команда активних та креативних молодих людей, які втілююють всі свої ідеї в реальність та працюють на благо студентів, аби студентські роки були одними з найяскравіших спогадів.

Тож, якщо саме ТИ хочеш працювати разом з нами, реалізовувати круті проєкти разом та вдосконалюватись – чекаємо тебе у нашій команді!

Студрада в соцмережах

Telegram: https://t.me/facultyofbiology

Instagram: https://instagram.com/facultyofbiology_lnu?utm_medium=copy_link

Facebook: https://www.facebook.com/groups/299608450426486

YouTube: https://youtube.com/channel/UCdN2Fu4GIZQZMejxXvaD0-w

TikTok: https://vm.tiktok.com/ZMLmFMcRe/

Сайт Студентського уряду Львівського національного університету імені Івана Франка: http://students.lnu.edu.ua/self-government/

Команда

Єлизавета Петліна

голова профбюро студентів біологічного факультету

Вікторія Руденко

голова Студентської ради біологічного факультету

Студенти-біологи провели інформативний захід до Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна

23.03.2023 | 21:21

21 березня 2023 року студенти біологічного факультету за ініціативи асистентів вчителів Середньої загальноосвітньої школи №42 м. Львова долучилися до проведення інформативного заходу до Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна.
Зокрема, голова Студентської ради біологічного факультету Вікторія Руденко провела мінілекцію, упродовж якої коротко ознайомила учнів 5-х та 6-х класів з загальною інформацією про синдром Дауна. Опісля студентка біологічного факультету Марʼяна Микуш провела інтерактив серед учнів та вчителів СЗШ №42 м. Львова та вручила переможцям призи.
Асистенти вчителів разом з учнями школи відтворили сценку...

Читати »

Студентський уряд Університету очолила Анжеліка Кульчицька

23.03.2023 | 21:16

Відповідно до результатів студентського онлайн-голосування очільницею Студентського уряду Львівського національного університету імені Івана Франка обрано Анжеліку Кульчицьку. За її кандидатуру віддали свої голоси 579 студентів. Такі дані оприлюднила сьогодні, 23 березня 2023 року, Студентська виборча комісія Львівського університету.
Анжеліка Кульчицька – студентка четвертого курсу біологічного факультету. У команді Студентського уряду Університету Анжеліка працює вже два роки, в структурі студентського самоврядування – чотири, тож за цей час пройшла усі етапи професійного зростання: працювала у складі студентської ради біологічного факультету, згодом стала заступницею...

Читати »

Науковий семінар кафедри екології – Екологічні проблеми ґрунтів внаслідок військових дій

23.03.2023 | 10:42

У вівторок 21.03.2023 у 202 аудиторії біологічного факультету (Саксаганського, 1) відбувся науковий семінар кафедри екології на тему: Екологічні проблеми ґрунтів внаслідок військових дій, доповідач асірант 3 року навчання Ірина Борецька. У обговорені взяли участь професор Ігор Капрусь, професор Галина Антоняк, доцент Звенислава Мамчур, доцент Ольга Цвілинюк, доцент Наталя Джура, аспірант Сергій Притула, аспірант Мицак Олег.
 

Читати »

До уваги студентів-заочників (ДВВС “Людини і космос” – самопідготовка)

21.03.2023 | 20:04

Для студентів-заочників в системі MOODLE вже є налаштування для самопідготовки з ДВВС “Людини і космос” (до 22.03 15.00) і для заліку з цієї дисципліни (до 22.03 03 19.30).
Адреса: https://e-learning.lnu.edu.ua/course/view.php?id=2083

Читати »

18 березня 2023 року викладачі кафедри біохімії взяли участь у науковому шоу від “Наукового фестивалю OL” та провели для мешканців і гостей Вінниці наукове шоу з біології “Хімія живого”

19.03.2023 | 17:31

У Вінницькому обласному молодіжному центрі “KVADRAT” 18 березня 2023 року стартувало наукове шоу від “Наукового фестивалю OL”, в якому взяли участь викладачі кафедри біохімії – доцент Олена Стасик і доцент Марія Сабадашка.
“Науковий фестиваль OL” — Open Lab або Відкрита Лабораторія був організований командою молодіжного простору популяризації науки і STEAM-освіти Lviv Open Lab.
Цьогоріч фестиваль розширив свої можливості та впровадив виїзні наукові шоу містами України. І першою прийняла гостей зі Львова Вінниця.
У рамках фестивалю було заплановано наукові шоу:
– Перший науковий театр (наукове...

Читати »