Студентське самоврядування

  • Про нас
  • Команда
  • Новини
http://ppos.lnu.edu.ua/  сайт Профспілкового комітету студентів Львівського національного університету імені Івана Франка
http://students.lnu.edu.ua/self-government/ сайт Студентського уряду Львівського національного університету імені Івана Франка

Команда

Тетяна Грицан

голова профбюро студентів біологічного факультету

Анжеліка Кульчицька

голова Студентської ради біологічного факультету

До уваги вступників, які вступають в магістратуру!

26.07.2021 | 21:55

Фахове вступне випробування відбудеться 27 липня 2021 року о 10:00 (екологія) та о 14.00 (біологія, середня освіта) за адресою: м. Львів, вул. Грушевського, 4. З аудиторним розкладом можна буде ознайомитися в день проведення вступного випробування.

Читати »

Результати фахових вступних випробувань на БАКАЛАВРАТ біологічного факультету на основі диплому молодшого спеціаліста (до проведення апеляції)

26.07.2021 | 21:53

Результати фахових вступних випробувань для вступу на БАКАЛАВРАТ біологічного факультету ЛНУ імені Івана Франка з дипломом МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА (до проведення апеляції), які відбулись 25.07.2021 р.
 

Читати »

Vivat academia

26.07.2021 | 19:25

У новому ефірі спецпроєкту «Vivat academia» спільно з Українське радіо – про Зоологічний музей ЛНУ імені Івана Франка!

Завідувач Зоологічного музею Ігор Шидловський розповів як зачинателю музею Бенедикту Дибовському вдалося здобути повний кістяк морської корови, яку винищили близько трьохсот років тому, про реставрацію рідкісного 100-літнього чорного носорога, який вважається вимерлим видом, і про птаха, який «оселився» на його футболці.

За посиланням запис ефіру

https://lnu.edu.ua/360-vivat-academia/

Львівський національний університет імені Івана Франка

Читати »