Студентське самоврядування

  • Про нас
  • Команда
  • Новини

Студентська рада – це команда активних та креативних людей, які захищають права та інтереси студентів, інформують щодо новин навчального процесу, працюють з абітурієнтами, організовують різноманітні заходи, які точно стануть яскравими спогадами студентських років.

Робота Студентської ради організована у таких відділах:

Прес-центр – займається постійним інформуванням студентів щодо новин навчального процесу, різноманітних подій та заходів. Невід’ємною частиною роботи є ведення та розвиток наших сторінок у соціальних мережах, створення цікавих та корисних рубрик, проведення актуальних опитувань серед студентів.

Креативний відділ – організовує культурно-масове життя факультету. Це різноманітні літературні вечори, флешмоби, конкурси талантів, співи з викладачами, урочистості до Дня біолога, спільні студентські посиденьки у Ботанічному саду, благодійні заходи, посвяти  першокурсників та багато іншого.

Науковий відділ – підтримує наукове життя факультету та популяризує науку.  Студенти цього відділу організовують екскурсії у медичні установи та різноманітні наукові заходи: «Біологічний ринг», «Конкурс на найкраще наукове есе», «Найрозумніший», « Що? Де? Коли?» та інші. Цей відділ також працює і з абітурієнтами у власному проєкті «ЗНО з студентами», де допомагають готуватись до ЗНО випускникам шкіл.  Проводять для студентів першого та другого курсу зустрічі в рамках кафедральних тижнів, де викладачі дев’яти кафедр знайомляться з студентами ближче, розповідають про свою діяльність.

Спортивний відділ – організовує різноманітні спортивні заходи. Наприклад, змагання з футзалу, волейболу, настільного тенісу та кіберспортивні  турніри, де участь беруть як студенти, так і викладачі.

Відділ спонсорства та співпраці – проводить різноманітні розіграші  на  сторінках у соціальних мережах, займається пошуком спонсорів на різноманітні  заходи та налагодженням  співпраці з іншими студентськими організаціями та компаніями.

Студентське телебачення – створює різноманітні відео, де розповідають про важливі події, беруть інтерв’ю у  викладачів та випускників у рамках різноманітних  рубрик та створюють розважальний контент.

Наша команда складається з понад двадцяти активних студентів, які прагнуть зробити студентське життя факультету ще кращим.

Голова Студентської ради – Кульчицька Анжеліка

Заступники:
Руденко Вікторія
Войтович Марія
Катульська Ірина

Члени Студентської ради:
Буняк Василина
Бушта Романа
Войтович Марія
Дубан Роксолана
Залецька Вікторія
Катульська Ірина
Кулик Марта
Грицишин Діана
Маркевич Соломія
Михальчак Надія
Музика Яна
Пеленьо Наталя
Рештей Христина
Руденко Вікторія
Скринник Христина-Юлія
Царін Лев
Чабан Марія

Ми команда активних та креативних молодих людей, які хочуть втілювати всі свої ідеї в реальність та працювати на благо студентів.

Тож, якщо саме ТИ хочеш працювати разом з нами, реалізовувати круті проєкти разом та вдосконалюватись – чекаємо тебе у нашій команді!

Обіцяємо гарний настрій та яскраве студентське життя❤️

Студрада в соцмережах

Telegram: https://t.me/facultyofbiology

Instagram: https://instagram.com/facultyofbiology_lnu?utm_medium=copy_link

Facebook: https://www.facebook.com/groups/299608450426486

YouTube: https://youtube.com/channel/UCdN2Fu4GIZQZMejxXvaD0-w

TikTok: https://vm.tiktok.com/ZMLmFMcRe/

Сайт Студентського уряду Львівського національного університету імені Івана Франка: http://students.lnu.edu.ua/self-government/

Команда

Тетяна Грицан

голова профбюро студентів біологічного факультету

Анжеліка Кульчицька

голова Студентської ради біологічного факультету

Висловлюємо найщиріші співчуття Голуб Наталії Ярославівні

18.05.2022 | 17:00

Колектив біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка висловлює щирі співчуття доценту кафедри генетики та біотехнології Наталії Ярославівні Голуб з приводу загибелі її чоловіка Богдана Володимировича Голуба.
Богдан Голуб – оператор відділення управління протитанкових керованих ракет протитанкового артилерійського дивізіону боронив нашу Батьківщину на Луганщині і загинув як герой у бою з ворогом 15 травня 2022 року. Ми висловлюємо щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким і друзям Богдана Голуба.
Розділяємо Ваш біль та скорботу, сумуємо разом із Вами у цей важкий час, підтримуємо в...

Читати »

День музеїв!

17.05.2022 | 21:13

Шановні відвідувачі!
18 травня у світі відзначають День музеїв!
Тож запрошуємо Вас відвідати наш Зоологічний музей. Ми будемо відчинені у середу (18 травня) з 10.00 до 18.00. Вхід вільний!
Хто не знає, ми тут: https://goo.gl/maps/4uugYdXaSMe3C2iZ6 (м. Львів, вул. Грушевсього, 4, третій поверх)
Будемо дуже раді Вас бачити!

Читати »

Розпочато реєстрацію на онлайн-зустріч «День відкритих дверей Університету»

17.05.2022 | 21:08

Ти — випускник школи, а ще досі вагаєшся, куди вступати? Чи, можливо, не знаєш усіх нюансів щодо вступної кампанії 2022?
Заповнюй форму, адже ми підготували багато корисної інформації для вступників!
У програмі:

Якою є оновлена процедура вступу на бакалаврат у 2022?
Які особливості навчання у Львівському національному університеті імені Івана Франка?

Готуй усі питання, що тебе цікавлять, та реєструйся на подію за покликанням.
Час: 26 травня 16.00
Джерело
 

Читати »