Новини

Відбулися збори Ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету

22.09.2023 | 19:14

21 вересня 2023 року відбулися збори Ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Львівського національного університету імені Івана Франка.
На порядок денний засідання було винесено низку важливих для діяльності організації питань, серед яких – заснування стипендії імені Майї Гарбузюк для студентів спеціальності «Театрознавство», питання про рекомендацію студентів до отримання відзнаки Вченої ради Університету,  звіт голови Ради Наукового товариства студентів за 2022-2023 навчальний рік та обрання голови Ради НТ.
Окрім членів Ради Наукового товариства студентів, у засіданні також взяли участь проректор...

Читати »

Запрошуємо на курси вдосконалення викладацької майстерності, у рамках проєкту UTTERLY

20.09.2023 | 15:12

Шановні колеги!
Маємо приємність запросити вас на курси вдосконалення викладацької майстерності, що будуть проходити в рамках проєкту UTTERLY за програмою Еразмус +.
Реєстрація на курс відбуватиметься на новій LMS системі, розробленій в рамках проєкту, та триватиме до 2 жовтня (для окремих курсів до 9 жовтня), або ж закриється раніше, якщо та чи інша група буде набрана. Для реєстрації буде представлено курси з восьми університетів-партнерів та Інституту вищої освіти НАПН, що є членами консорціуму.
Зверніть увагу на час проведення курсів та обмежену кількість місць...

Читати »

Благодійний аукціон “Зустрінься із випускником”

19.09.2023 | 16:09

Придбай зустріч із випускником ЛНУ – підтримай франкотиків на фронті 

Цьогоріч відділ розвитку та фандрейзингу ЛНУ ім. Івана Франка спільно із ГО “Асоціація випускників ЛНУ ім. Франка” організовують благодійний аукціон зустрічей із випускниками нашого Університету.
Мета аукціону – дуже важлива – зібрати кошти для викладачів та студентів ЛНУ ім. Івана Франка, які на фронті. Усе, що вдасться зібрати, передамо на потреби захисників.

Як долучитись?
Заходьте на сторінку благодійного аукціону у Facebook, де ви знайдете лоти-зустрічі із відомими випускниками та викладачами, зокрема вашого факультету, ставте...

Читати »

Представлення результатів дисертації Тістечка Степана Івановича

18.09.2023 | 20:57

У четвер, 21 вересня 2023 р. о 15:00 в аудиторії № 332 відбудеться фаховий семінар кафедри генетики та біотехнології, на якому буде представлено результати дисертаційної роботи аспіранта кафедри генетики та біотехнології Тістечка Степана Івановича на тему: Актиноміцети ризосфери ялівцю високого Juniperus excelsa M.-BIEB.: генетичне різноманіття та біосинтетичні властивості.

Запрошуємо усіх бажаючих!

Читати »

Професор Андрій Бокотей у складі Ради Європейського Орнітологічного Союзу

15.09.2023 | 11:47

Професор кафедри зоології Львівського національного університету імені Івана Франка, президент Західноукраїнського Орнітологічного Товариства, Андрій Бокотей був обраний до нового складу Ради Європейського Орнітологічного Союзу European Ornithologists Union (EOU)!
EOU – це міжнародна спілка орнітологів, завданням якої є сприяння науковим дослідженням птахів у Європі, комунікація між європейськими орнітологами, проведення орнітологічних конференцій. Уся діяльність цієї організації спрямована на просування та розвиток європейської орнітології через збалансоване міжнародне представництво.
Бажаємо Андрію Андрійовичу наснаги та продуктивності!

Читати »

Лекції з курсу «Мікробіологія харчових виробництв»

12.09.2023 | 06:30

До уваги студентів 4 курсу заочної форми навчання.
Лекції з курсу «Мікробіологія харчових виробництв» будуть відбуватися за покликанням:
https://us05web.zoom.us/j/6944291753?pwd=cHdPRWc1UE5tL3hJaHRVNTNYZndQZz09
Meeting ID: 694 429 1753
Passcode: 4gJ7MR
 

Читати »

Безкоштовний онлайн-курс «Українська мова: основи успішної комунікації»

08.09.2023 | 21:59

Львівський національний університет імені Івана Франка на базі Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки із залученням науково-педагогічних працівників філологічного факультету пропонує безоплатний практичний онлайн-курс «Українська мова: основи успішної комунікації». Курс призначений для всіх (незалежно від віку та рівня освіти), хто має намір  удосконалити навички використання української мови для забезпечення основних потреб щодо розгорнутого спілкування у повсякденних ситуаціях.
Охочих скористатися пропозицією запрошують зголошуватися:

на Viber – 0679959096;
на адресу електронної пошти anna_hushchak@ukr.net.

Читати »

Для працівників Університету провели тренінг з надання першої психологічної допомоги

08.09.2023 | 21:59

Моральна підтримка, допомога у стресових ситуаціях – ледь не щоденна необхідність українців в умовах війни. З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну ми живемо у стані постійного стресу, а тому вміння надавати першу психологічну допомогу – це те, чим повинен володіти сьогодні кожен.
7 вересня 2023 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся тренінг з надання першої психологічної допомоги від організації HIAS. Нагадаємо, HIAS – це американська доброчинна організація, яка надає психологічну, фінансову, гуманітарну допомогу різним групам населення. Тренінг у Львівському університеті проведели з ініціативи та підтримки Центру соціального розвитку та громадських ініціатив...

Читати »

ХІХ Всеукраїнська наукова конференції «СТАН І БІОРІЗНОМАНІТТЯ ЕКОСИСТЕМ ШАЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ ТА ІНШИХ ПРИРОДООХОРОННИХ ТЕРИТОРІЙ»

08.09.2023 | 11:56

7 вересня 2023 р. на біологічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася ХІХ Всеукраїнська наукова конференції «СТАН І БІОРІЗНОМАНІТТЯ ЕКОСИСТЕМ ШАЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ ТА ІНШИХ ПРИРОДООХОРОННИХ ТЕРИТОРІЙ», присвячена 100-й річниці від дня народження Надії Степанівни Ялинської.
У роботі конференції взяли участь учасники з 15 провідних наукових і навчальних установ Львова, Галича, Харкова, Шацька, Івано-Франкового, Одеси, Сум, Житомира, Чернівців та інших міст.
На конференції було заслухано 16 усних доповідей з актуальних фундаментальних і прикладних питань щодо наслідків впливу воєнних дій...

Читати »

В Університеті стартував «Квест першокурсника»

06.09.2023 | 14:18

4 вересня 2023 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка стартував «Квест першокурсника» – один із наймасштабніших в Університеті проєкт, який вже другий рік поспіль організовує Студентський уряд. Цьогоріч на квест зареєструвалися дві тисячі студентів, охочих познайомитися з діяльністю, історією та традиціями своєї альма-матер. Захід відбуватиметься упродовж чотирьох днів: 4, 6, 7 та 8 вересня.
Перший день квесту охопив приблизно 500 учасників, які розділилися на 39 команд, більш ніж 70 координаторів та 45 локацій у різних корпусах Університету. Квест розпочався...

Читати »