Новини

22.06.2021 | 19:35

Щиро вітаємо, завідувача кафедри екології, доцента Мамчур Звениславу Ігорівну 💐 з перемогою у конкурсі на здобуття премії «За використання інноваційних технологій в навчальному процесі». Робоча зустріч відбулася 16 червня 2021 року, де після представлення ще 6 навчальних проєктів, які демонструють ефективне використання інноваційних технологій для організації навчального процесу в цифрову еру, шляхом таємного голосування було обрано переможців!

Читати »

Лекція “Інноваційні мікробні біотехнології для формування прибуткового рослинництва”

15.06.2021 | 11:49

Наступна лекція у рамах тренінгу “Актуальні питання мікробіології, вірусології, імунології та методики викладання мікробіологічних дисциплін” відбудеться 16 червня 2021 р. о 16:00.
Тема: «Інноваційні мікробні біотехнології для формування прибуткового рослинництва».
Лектор: Людмила Білявська, доктор біологічних наук,  старший науковий співробітник, провідний науковий співробітник відділу загальної та ґрунтової мікробіології Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України.
Для участі необхідно зареєструватися тут: https://docs.google.com/forms/d/1ojlhLzPBF6ggrt_-VTaPOnb0pygILYpBWZskrQ9dwLU/edit

12.06.2021 | 18:23

Прийняті до друку в  Українському біохімічному журналі (2021, Т. 93, № 2) статті співробітників кафедри біофізики та біоінформатики:

Shalai Ya., Popovych М., Mandzynets S., Hreniukh V., Finiuk N., Babsky A. Prooxidant and antioxidant processes in the liver homogenate of healthy and tumor-bearing mice under the action of thiazol derivatives
Гарасим Н.П., Буклів М.Я., Зинь А.Р., Мандзинець С.М., Безкоровайний А.О., Санагурський Д.І. Вільнорадикальні реакції в еритроцитах крові щурів за дії кверцетину і гістаміну

Читати »

Щирі вітання із нагоди обрання на посаду завідувачів кафедр!

09.06.2021 | 20:20

8 червня розпочався цикл засідань Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка щодо обрання на посади завідувачів кафедр. Зважаючи на карантинні обмеження, засідання провели у дистанційному форматі за допомогою центру для командної роботи «Microsoft Teams» з перервою для проведення таємного голосування шляхом подання бюлетенів у визначений час у приміщенні Університету.
Так, завідувачем кафедри біофізики та біоінформатики обрали доктора біологічних наук, професора Андрія Бабського, завідувачем кафедри зоології – доктора біологічних наук, професора Йосифа Царика, завідувачкою кафедри мікробіології – кандидатку біологічних наук...

Читати »

Практичні заняття з курсу «Лабораторна діагностика в клініці та в експерименті»

01.06.2021 | 21:28