Візит до парку “Знесіння”
28 травня колектив кафедри зоології та Зоологічного музею відвідав Регіональний ландшафтний парк «Знесіння». Працівники парку провели змістовну та цікаву екскурсію, під час якої учасники мали змогу більше дізнатися про природні комплекси, історію території та особливості функціонування парку.
Зустріч відбулася у теплій і дружній атмосфері, а також стала гарною нагодою для професійного спілкування, обміну досвідом та обговорення можливих напрямків подальшої співпраці.
Читати »