Науковий квест для учнів та студентів
21 травня Наукове товариство біологічного факультету спільно з хімічним та фізичним факультетами провели науковий квест для учнів та студентів!
До організації було залучено членів наукових товариств усіх трьох факультетів. Участь в квесті взяли 5 команд. Кожна команда мала список завдань, які потрібно було пройти у певному порядку (на хімічному, фізичному та біологічному факультетах).
Наш факультет сформував 2 незалежні локації. Перша локація називалась “Лабораторія біоактивних речовин”, де учасники повинні були співставити вторинний метаболіт та його опис. Друга локація мала назва “Гістологічний детектив”, на...