Семінар кафедри біофізики та біоінформатики та кафедри фізіології людини і тварин

08.07.2024 | 03:25
У п’ятницю, 5 липня, відбувся спільний семінар кафедри біофізики та біоінформатики та кафедри фізіології людини і тварин за участі професора Пенсильванського університету (Філадельфія, США) докт. біол. наук Миколи Доліби, який виступив із доповіддю “Роль панкреатичних альфа-клітин у розвитку діабету 1 і 2 типу”.
Також із доповідями виступили:
  • старший науковий співробітник Богдан Манько “Uncoupled respiration in live cells: stability matters”
  • доцентка Ярина Шалай “Біоенергетичні процеси у пухлинних клітинах за дії протипухлинних сполук”
  • молодший науковий співробітник Богдан Манько “Автоматизація аналізу результатів записів полярографічних досліджень біоенергетичних процесів”.
Дякуємо всім доповідачам за цікаві доповіді та всім присутнім!