20 липня 2022 року в межах проєкту [творимо спільно], який реалізується за підтримки програми реагування на війну Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) СПІЛЬНО, студенти біологічного факультету провели майстер-клас “ДНК – біохаб можливостей”

25.07.2022 | 12:03

В межах проєкту [творимо спільно], який реалізується за підтримки програми реагування на війну Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) СПІЛЬНО, на запрошення міського молодіжного центру та простору популяризації науки Lviv Open Lab, студенти біологічного факультету Надія Михальчак, Ярина Ніштук і Петро Ковцун 20 липня 2022 року провели для усіх бажаючих майстер-клас “ДНК – біохаб можливостей”, а доцент кафедри біохімії Олена Стасик прочитала лекцію “Біотехнологія – наука майбутнього”.