23 жовтня 2023 року на біологічному факультеті ЛНУ ім. І. Франка розпочався тренінг для вчителів біології гімназій, ліцеїв, шкіл міста Львова

24.10.2023 | 20:19

23 жовтня 2023 року на біологічному факультеті ЛНУ ім. І. Франка розпочався  тренінг для вчителів біології гімназій, ліцеїв, шкіл міста Львова за програмою підвищення кваліфікації “Біологічні науки очима вчителя”. Група з 24 педагогів міста Львова протягом тижня зможуть зануритися у вир сучасних досягнень біологічної науки у супроводі провідних науковців та викладачів факультету. Це вже третя можливість для управління освіти міста Львова через організацію таких навчань поглибити і зміцнити співпрацю учасників середньої та вищої освіти, що дає неймовірні можливості для покращення якості викладання  біології в закладах середньої освіти міста Львова.