07.07.2021 | 14:45

Літню школу організувала кафедра біохімії біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка в рамках проєкту ResBios. Цей проєкт отримав фінансування від програми досліджень та інновацій Європейського Союзу «Горизонт 2020» за грантовою угодою № 872146.

Учасники літньої школи ознайомилися з поняттям здорової їжі – нової галузі, яка пов’язує науки про продукти харчування з фармацевтичними науками. Було розглянуто поняття нутрицевтиків та функціональних продуктів харчування, продемонстровано та обґрунтовано роль функціональних продуктів харчування у запобіганні та / або затримці виникнення конкретних розладів здоров’я чи синдромів захворювань.

Учасники взяли участь у лекціях та групових дискусіях, а також отримали офіційні сертифікати про участь у літній школі.