8 червня 2023 року відбулася лекція “ГМО – виклик природі чи користь для людини?”для учнів 8-9 класів ЛСЗШ “Будокан” м. Львова
Що таке ГМО і з чим його “їдять”? Чому на пляшках з питною водою пишуть – “без ГМО”?
Спробували розібратись…
В цьому учням 9-Я, 8-К допомогла Олена Стасик, доцентка кафедри біохімії ЛНУ імені Івана Франка, яка завітала до “Будокану” з лекцією на тему “Генетично модифіковані організми – виклик природі чи користь для людини?”. Організаторкою і натхненницею зустрічі була вчителька біології ЛСЗШ “Будокан” та доцентка кафедри біохімії ЛНУ імені Івана Франка Мар’яна Люта.
Учні ознайомилися з основними способами отримання ГМО, інструментами генетичної інженерії та біотехнології. Олена розвінчувала основні міфи щодо використання та небезпеки ГМО, виявилося, що більшість застережень є хибними.
Ну і як без вікторини! Вітаємо Олю Горейко, ученицю 9-Я класу з перемогою! Вона була найуважнішою, найшвидшою та отримала приз!
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/347132243_6459087194159082_8862779906686064462_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=jgGDdRBZlHMAX8AgyLZ&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfBBq7zqhoa0rU7pVRZ7DKk4BYV1H_80MkHtJCDsbFz7QQ&oe=648F549D)
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/346644966_6459088160825652_4531029185935180158_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=8RyURnEAxqYAX8EbszZ&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfBhdidHsmp-gia_USy5_jhdjIJ7LjMXnAmlpBFx1Vqtfg&oe=648ED56D)
![](https://bioweb.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/353596482_6459084920825976_2908190552120971060_n.jpg)
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/346645342_6459087620825706_5840164502177289785_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ZnwzOAoAiwgAX9alfBd&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfA-iL9OezSVHiJ6HMv3SJvwmuCHcmpzvb4dpo3ukLIlDQ&oe=648F218E)