8 червня 2023 року відбулася лекція “ГМО – виклик природі чи користь для людини?”для учнів 8-9 класів ЛСЗШ “Будокан” м. Львова

14.06.2023 | 14:36
Що таке ГМО і з чим його “їдять”? Чому на пляшках з питною водою пишуть – “без ГМО”?
Спробували розібратись…
В цьому учням 9-Я, 8-К допомогла Олена Стасик, доцентка кафедри біохімії ЛНУ імені Івана Франка, яка завітала до “Будокану” з лекцією на тему “Генетично модифіковані організми – виклик природі чи користь для людини?”. Організаторкою і натхненницею зустрічі була вчителька біології ЛСЗШ “Будокан” та доцентка кафедри біохімії ЛНУ імені Івана Франка Мар’яна Люта.
Учні ознайомилися з основними способами отримання ГМО, інструментами генетичної інженерії та біотехнології. Олена розвінчувала основні міфи щодо використання та небезпеки ГМО, виявилося, що більшість застережень є хибними.
Ну і як без вікторини! Вітаємо Олю Горейко, ученицю 9-Я класу з перемогою! Вона була найуважнішою, найшвидшою та отримала приз!