8 листопада 2020 р. о 13.00 в ауд. 333 біологічного факультету відбудеться Фінальна асамблея проєкту «RESponsible research and innovation grounding practices in BIOSciences – RESBIOS» (Горизонт 2020)

05.11.2022 | 17:26
Шановні колеги!

Щиро запрошуємо Вас до участі у Фінальній асамблеї проєкту «RESponsible research and innovation grounding practices in BIOSciences – RESBIOS» (Горизонт 2020), яка відбудеться 8 листопада 2020 р. о 13.00 в ауд. 333 біологічного факультету. Доєднатися до зустрічі можна буде також за допомогою MS Teams, скориставшись покликанням shorturl.at/ntK69 або QR-кодом.

Виконання проєкту RESBIOS добігає кінця, тому нашій команді важливо почути Ваші враження та думки про заходи, в яких Ви взяли участь. Ми радо обговоримо з Вами наші здобутки і подальші перспективи розвитку формальної та неформальної освіти в середній загальноосвітній і вищій школах.

З програмою зустрічі Ви можете ознайомитися тут: Програма Фінальної асамблеї

Будемо раді Вас бачити! До зустрічі на асамблеї!

Виконавці проєкту RESBIOS
проф. Наталія СИБІРНА (керівник),