Абітурієнту! Знайомство з освітніми програмами – IV

02.08.2022 | 15:43

Привіт, наші майбутні першокурсники🥰

👩‍💼🧑‍💼Хочемо Вас познайомити з ще однією спеціальністю нашого факультету – 014.05 Середня освіта ( Біологія та здоров’я людини)

Ми підготували для Вас відео-знайомство з цією спеціальністю, ознайомитись можете за посиланням🔽

📃Метою програми є підготовка бакалаврів освіти – вчителів біології, хімії та здоров’я людини, які мають підвищене зацікавлення до вивчення біологічних та хімічних об’єктів, природоохоронної та просвітницької діяльності, використання інноваційних методів навчання, що суттєво збільшує
можливості його працевлаштування

🧑‍🏫👩‍🏫Виконання програми дає змогу здобувачу сформувати професійні компетентності вчителя закладів загальної-середньої освіти, зорієнтованого на сучасні тенденції розвитку педагогіки, психології, біології, хімії та ін. Ознайомитися із особливостями реалізації дидактичних принципів, методів оволодіння знаннями і формування вмінь. Оволодіти вміннями і навичками організації навчально-виховного процесу учнів на уроках біології, хімії і основ здоров’я, інших формах навчання, оцінювання та перевірки засвоєних знань, керування їхньою пізнавальною діяльністю. Опанувати теоретичні знання і оволодіти практичними навичками, необхідними для викладання різних розділів біології, хімії та основ здоров’я на сучасному рівні.

📍 На першому (бакалаврському) рівні освіти є лише денна форма навчання.

📍 Ліцензійний обсяг: 81 місце

📍Кількість бюджетних місць: 18

📍 Вартість навчання: 27436 грн.
(за рік)

📍Термін навчання: 4 роки

📍Перелік конкурсних предметів (предметів національного мультипредметного тесту/ ЗНО)

УКРАЇНСЬКА МОВА
k=0,30; min=100

МАТЕМАТИКА
k=0,35; min=100

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ
k=0,35; min=100

(k= коефіцієнт предмету; min= мінімальна кількість балів для участі в конкурсі)

До зустрічі у стінах нашого факультету!

З любов’ю, Студентська рада🤍