Франкова коляда

11.12.2023 | 17:59

Дорога університетська спільното!

Вже незабаром у кожну українську оселю з доброю звісткою про народження Ісуса Христа увійде колядка! Навіть у ці нелегкі для України часи, коли щодня від ворожих куль гинуть наші захисники й захисниці, а ракети й шахеди протинають українське небо, нашою місією є берегти традиції: співати на славу Божу та своєю колядою піднімати бойовий дух наших Збройних Сил України.

Ми віримо, що колядка – це також молитва, а кожне слово, сказане з любов’ю та вірою, може творити дива!

Отож хочемо запросити до участі в акції #Франкова_коляда всю академічну спільноту Університету!

Об’єднуйтеся з колегами, колядуйте та публікуйте ваше відео у соціальній мережі “Фейсбук” із тегом @Львівський національний університет імені Івана Франка та гештегом #Франкова_коляда

А започаткувати цю акцію хочемо авторською колядкою “Зірка яскрава в небі тривожному” молодої української композиторки та поетеси Віталії Грицак у виконанні працівників Центру маркетингу та розвитку Львівського університету: https://fb.watch/oORBLoX0oA/

Стіймо твердо! Плекаймо своє, і Перемога буде за нами