“Графіка життєвого простору: від природного середовища до рукотворного”
У середу, 23 листопада 2022 року для студентів-екологів Львівського національного університету імені Івана Франка доцент кафедри ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології Національного лісотехнічного університету Оксана Олейнюк-Пухняк прочитала дуже цікаву лекцію на тему “Графіка життєвого простору: від природного середовища до рукотворного”. Матеріал особливо актуальний, адже нам доведеться відбудовувати міста і тому важливо вже аналізувати всі прийнятні можливості, а, головно, орієнтуватися на природоохоронні рішення!
Встигли вкластися в рамки лекції, бо вже через 2 хвилини розпочалася тривога і масштабний обстріл з боку росії.
Дякуємо насамперед ЗС України за можливість працювати і вчитися!
![](https://bioweb.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/lektsiia2.1-300x125.jpg)
![](https://bioweb.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/2.3JPG-300x209.jpg)
![](https://bioweb.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/lektsiia2.1-300x125.jpg)
![](https://bioweb.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/2.2-300x209.jpg)
![](https://bioweb.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/Oks-300x169.jpg)