ІХ з’їзд Українського біофізичного товариства

28.09.2023 | 14:38

Президія Українського біофізичного товариства і Організаційний комітет з’їзду запрошують до участі у роботі чергового ІХ з’їзду Українського біофізичного товариства. Проведення планується з 30 жовтня по 2 листопада 2023 р. у змішаному форматі: очно у конференц залі Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою м. Київ, вул. Васильківська, 36 з одночасною трансляцією засідань онлайн з допомогою системи підтримки веб-конференцій Zoom.

У рамках з’їзду будуть проведені наукові читання, присвячені 95-річчю від дня народження всесвітньо відомого вченого в галузі фізіології та біофізики гладеньких м’язів, фундатора відділу нервово-м’язової фізіології Інституту фізіології ім. O.O. Богомольця НАН України, академіка Михайла Федоровича ШУБИ, а також наукові читання, присвячені 60-річчю заснування кафедри біофізики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Наукова програма з‘їзду УБФТ буде включати такі секції:
• Біофізика клітини
• Мембрани, канали, транспортери і рецептори
• Біофізика біологічних макромолекул
• Молекулярні машини, сенсори та нанорозмірна біофізика
• Системна біофізика

Робочі мови – українська та англійська

Докладніше в Інформаційному листі