ХVI Міжнародна наукова конференція студентів і аспірантів «МОЛОДЬ І ПОСТУП БІОЛОГІЇ». Секція: ЗООЛОГІЯ

28.04.2020 | 21:12

28 квітня 2020 року в рамках ХVI Міжнародної наукової конференції студентів і аспірантів «МОЛОДЬ І ПОСТУП БІОЛОГІЇ», присвяченої 75 річниці створення біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка та 90 річниці від дня народження професора М.П. Деркача відбулося засідання секції  ЗООЛОГІЇ у дистанційному режимі.

У роботі секційного засідання взяло участь 25 учасників. Було заслухано 8 доповідей з актуальних питань зоології:

1. Андріїшин Б., Решетило О., Струс В., Струс Ю., Баландюх Н., Стрямець Г. Міграційна активність ропухи сірої Bufo bufo і жаби трав’яної Rana temporaria як ключових видів батрахоценозів Українського Розточчя (Львівський національний університет імені Івана Франка, Львів, Україна).
2. Марців М.В., Дикий І.В. Зимовий раціон лисиці звичайної (Vulpes vulpes) на території Львівської області (Львівський національний університет імені Івана Франка, Львів, Україна).
3. Питель С., Скирпан І. Представники надродин Vespoidea та Apoidea (Spheciformes) у колекціях Зоологічного музею Львівського національного університету імені Івана Франка (Львівський національний університет імені Івана Франка, Зоологічний музей Львівського національного університету імені Івана Франка, Львів, Україна).
4. Трошин А., Головатюк А. Туруни ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Балка Північна Червона» (Криворізький державний педагогічний університет, Кривий Ріг, Україна).
5. Чайка Ю. Порівняння фауни рукокрилих Медової печери протягом осіннього роїння і зимової гібернації (Львівський національний університет ім. Івана Франка, Львів, Україна).
6. Boichuk I.D., Zamoroka A.M. The current distribution of Calamobius filum (Insecta: Coleoptera: Cerambycidae) in Ukraine (Vasyl Stefanyk Precarpathian National University, Ivano-Frankivsk, Ukraine)
7. Lavriv J., Shparyk V. Soldier flies (Diptera, Stratiomyidae) of Ukrainian Carpathians: new distribution data (Vasyl Stefanyk Precarpathian National University, Ivano-Frankivsk, Ukraine).
8. Semaniuk D. V., Zamoroka A. M. Preliminary phylogenetic analysis of Lepturini (Insecta: Coleoptera: Cerambycidae) (Vasyl Stefanyk Precarpathian National University, Ivano-Frankivsk, Ukraine).