Книга Степана Стойка – подарунок для кафедри екології

19.06.2023 | 17:08

“Незворотні екологічні процеси в біосфері та її збереження”– унікальна книга, яку написав у 100-літньому віці доктор біологічних наук, професор, doctor honoris causa Зволенського техніного універсистету, doctor honoris causa Львівського університет безпеки життєдіяльності, дійсний член Української лісівничої академії наук, почесний член Українського ботанічного товарства та Наукового товариства Шевченка, лауреат державної премії в галузі науки та техніки Стойко Степан Михайлович. Цю книгу сьогодні подарував кафедрі екології його син Стойка Ростислав Стефанович – член-кореспондент НАН України, доктор біологічних наук, професор. Презентація книги відбудеться у вересні на біологічному факультеті. Щиро дякуємо за дарунок і відвідини!