Конференція “Молодь і поступ біології”. Секціія екологічна

28.04.2020 | 14:12

Сьогодні на секційному засіданні заслухали 11 доповідей студентів і аспірантів. Подаємо фотозвіт.

Дипломи отримали:

І місце

Драч Юрій (Драч Ю., Мамчур З. Екоморфи бріофітів Малого Полісся (Львівська область) (Львівський національний університет імені Івана Франка, Львів, Україна).

ІІ місце

Подан Ірина (Подан І., Джура Н. Вміст гумусу і кислотні властивості нафтозабруднених ґрунтів у процесі фіторемедіації (Львівський національний університет імені Івана Франка, Львів, Україна).

Притула Сергій (Притула С., Драч Ю., Мамчур З. Попередні дані про сфагнові мохи масиву Ґорґан (Українські Карпати) (Львівський національний університет імені Івана Франка, Львів, Україна)

ІІІ місце

Телегій Ліля (Телегій Л., Цвілинюк О. Водоутримуюча здатність листків моркви посівної (Daucus carota) та буряка столового (Beta vulgaris L.) за дії саліцилової кислоти (Львівський національний університет імені Івана Франка, Львів, Україна).

Нагірнич Оля (Нагірнич О.М., Джура Н.М. Еколого-просвітницька робота у вихованні молоді (Львівський національний університет імені Івана Франка, Львів, Україна).

Рогозіна Ірина (Рогозіна І., Верхоляк Н., Перетятко Т. Вплив купрум (ІІ) сульфату і кадмій сульфату на сульфідогенну активність бактерій Desulfotomaculum ar1 та desulfovibrio desulfuricans Ya-11 за використання толуену і о-ксилену (Львівський національний університет імені І. Франка, Україна).

Дякуємо всім учасникам за змістовні доповіді, слухачам за питання і зауваження!

.