Конференція трудового колективу біологічного факультету
6 травня 2020 року відбулась конференція трудового колективу біологічного факультету. У зв’язку із продовженням терміну карантинних заходів конференція була проведена онлайн з використанням програмного забезпечення Zoom.
Порядок денний конференції:
1. Обрання виборних представників до складу Вченої ради біологічного факультету.
2. Обрання кандидатури виборного представника біологічного факультету до складу Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка.
3. Різне.
![](https://bioweb.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/05/image-2-300x169.png)
![](https://bioweb.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/05/image-3-300x169.png)
![](https://bioweb.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/05/image-4-300x169.png)