Конкурс «Кращий студент України». Заявки приймаються до 31 грудня 2020 року

24.12.2020 | 12:28

Звання «Кращого студента» можна отримати, достойно подолавши 3 етапи конкурсу:   вишівський, регіональний і, врешті-решт, фінал, який відбудеться за участі переможців/ниць регіональних змагань зі всієї країни. Оргпідтримку конкурсу* надає Міністерство світи і науки України. Про 10 конкурсних номінацій й усі умови — читайте в офіційному анонсі.

«Кращий студент України» — системна конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді як авангарду розвитку українського суспільства. Проходить від вишівських, регіональних до всеукраїнського етапу; відбувається за організаційного сприяння Міністерства освіти і науки України.

Знаєте, що талановиті? Заслуговуєте на визнання? Любите свою країну, тому прагнете жити й працювати в Україні?