Конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності 101 Екологія

26.02.2024 | 14:36

12 лютого 2024 р. на біологічному факультеті ЛНУ імені Івана Франка відбувся конкурс студентських наукових робіт. Участь у конкурсі за спеціальністю 101 Екологія брали здобувачі 4-го курсу групи БЛЕ-41 Грицак Валентина з темою «Оцінка токсичності техногенно забруднених ґрунтів внаслідок військових дій» (науковий керівник доц. Джура Н. М.) та Кабай Андрій з темою «Інвазійні види рослин у долині річки Стрвяж (Рудківська ОТГ Львівської області)» (науковий керівник Мамчур З. І.). Студенти гідно представили свої наукові роботи та обоє посіли перше місце на цьому конкурсі. Вітаємо і бажаємо успіху і здобутків у науковій діяльності та вдосконаленню професійних навичок для збереження довкілля України.