Круглий стіл Екологічної комісії НТШ на тему «ЕКОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА»

20.03.2024 | 10:53

15 березня 2024 року в рамках XXXV Наукової сесії Наукового товариства ім. Шевченка в Україні на кафедрі екології Львівського національного університету ім. Івана Франка (Львів, Саксаганського, 1) відбувся круглий стіл Екологічної комісії НТШ на тему «ЕКОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА». На круглому столі з доповідями виступили:

1) Константин Редінов, н.с., в.о. директора РЛП «Кінбурнська коса» Діяльність установ природнозаповідного фонду на Кінбурнському півострові в умовах війни;

2) Алла Шумілова, канд. біол. наук, начальник науково-дослідного відділу НПП «Слообожанський» Наукова діяльність НПП «Слобожанський» – до та після 2022 року. Що змінилося?;

3) Вікторія Смаголь, канд. біол. наук, науковий працівник НПП «Залісся» –Наслідки російської військової агресії в НПП «Залісся»;

4) Вікторія Оліферчук, д-р біол. наук, проф. кафедри екології та ландшафтної архітектури Українського національного лісотехнічного університету Повоєнне відновлення екосистем за допомогою технологій біорегуляції міко- та мікробіоценозами грунтів,

5) Юрій Чернобай, д-р біол. наук, гол. наук. сп. Державниго природознавчого музею НАН України Культурологічна детермінація діячів НТШ на шляху до соціо-природничої парадигми.

Відбулася також наукова дискусія про заслухані доповіді та проблеми екологічного відновлення України в повоєнний час, в якій взяли активну участь присутні члени та членкині НТШ.

Голова екологічної комісії НТШ

д-р біол. наук, проф.,