Лекція у Державній екологічній інспекції для здобувачів 101 Екологія

24.03.2023 | 17:29

Сьогодні у рамках дисципліни “Великий практикум” студенти групи БЛЕ-31 відвідали Державну екологічну інспекцію у Львівській області, де їх ознайомили із діяльністю Інспекції, а також принципами здійснення державного нагляду, сферами контролю та заходами впливу, які застосовуються до порушників. Також обговорили перспективи проходження виробничих практик, стажування та майбутнього працевлаштування студентів. Після цього здобувачі відвідали лабораторію Інспекції, де спеціалісти відділу інструментально-лабораторного контролю продемонстрували роботу приладів та обладнання для здійснення екологічного контролю.

Висловлюємо щиру подяку працівникам Державної екологічної інспекції за змістовну лекцію та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.