Літній відпочинок у СОТ «Карпати»

20.07.2022 | 19:59

Мальовничі Карпати здавна приваблюють туристів своєю красою та спокоєм. Чисте повітря, джерельна вода та гірські ліси — усе це робить відпочинок тут справді незабутнім.

Саме тому ми з приємністю запрошуємо студентів, аспірантів, викладачів, освітян та членів їхніх родин з користю та задоволенням провести час у спортивно-оздоровчому таборі «Карпати» Львівського національного університету імені Івана Франка.

Табір розташований в горах поблизу села Чинадієво на межі Мукачівського та Свалявського районів Закарпатської області.

Відпочивальники поселяються в одноповерхові цегляні корпуси — «Кам’яний» та «Кар’єрний» — двомісні, тримісні та чотиримісні кімнати з побутовими умовами на поверсі. Для охочих активно відпочити є майданчики для гри у футбол, волейбол, баскетбол, бадмінтон, настільний теніс. Також проводяться виїзди у зону відпочинку «Бумеранг» на березі озера у с. Дийда. За бажанням відпочивальників організовують походи, а також виїзні екскурсії до Берегово, Солотвино, Мукачево, Ужгорода.

Окрім того, табір розташований одразу поряд із Палацом Шенборнів — однією з найвідоміших пам’яток історії та архітектури Закарпаття. У сусідньому санаторії функціонує басейн.

Цьогоріч можна поїхати у табір на декілька заїздів, тривалість кожного з яких 7 днів:

  • 2 зміна — з 9 липня по 15 липня;
  • 3 зміна — з 17 липня по 23 липня;
  • 4 зміна — з 25 липня по 31 липня;
  • 5 зміна — з 2 серпня по 8 серпня;
  • 6 зміна — з 10 серпня по 16 серпня;
  • 7 зміна — з 18 серпня по 24 серпня.

Вартість відпочинку — 480 грн/доба або ж 3360 грн/зміна. У вартість включно трьохразове харчування. Є можливість їхати на неповний заїзд або подобово.

Профком студентів здешевлює вартість проживання для студентів та аспірантів, які є членами профспілки, у розмірі 25% від загальної вартості незалежно від терміну перебування. Для працівників, які є членами профспілки, робить знижку профспілкова організація працівників – 20%. Пільгове оздоровлення також організовується для членів родин працівників Університету, які захищають Україну на фронті.

Щиро запрошуємо Вас насолодитися карпатською красою! І з нетерпінням чекаємо на Вас у СОТ «Карпати»!

За путівками та додатковою інформацією звертайтеся

  • у профком студентів (аудиторія № 125 головного корпусу) або за телефонами: (098) 095-79-32, (093) 144-98-90, (032) 239-41-27;
  • у профком працівників (аудиторія № 248 головного корпусу) та за телефоном (032) 239-47-15.

За матеріалами