Молодь і поступ біології 2021 секція “Екологія”

22.04.2021 | 09:52

20 квітня 2021 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася ХVІI Міжнародна наукова конференція студентів та аспірантів «Молодь і поступ біології». У зв’язку із карантинним режимом, захід відбувся у дистанційному форматі за допомогою програмного забезпечення Zoom.

На засідання секція екологіі свої роботи представило 9 молодих науковців.

За підсумками засідання було обрано найкращі усіні доповіді:

Диплом І ступеня
Ніколенко Ю. Екологічна оцінка стану Запорізького водосховища за гідрохімічними та гідробіологічними показниками (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, Дніпро, Україна).
Диплом ІІ ступеня
Притула С. Поширення сфагнових мохів у зовнішніх (скибових) Ґорґанах (Українські Карпати) (Львівський національний університет імені Івана Франка, Львів, Україна).
Штик О. Мишоподібні гризуни роду Sylvaemus у прирічкових біотопах НПП «Дністровський каньйон» (Львівський національний університет імені Івана Франка, Львів, Україна).
Диплом ІІІ ступеня
Семенюк Т. Морфометричні показники рослин ромашки лікарської (Matricaria chamomilla L.) за умов росту в різних районах Львівської області (Львівський національний університет імені Івана Франка, Львів, Україна).
Поліщук О. Вміст хлорофілу у деяких видах рослин, зібраних у районі Старосамбірського нафтового родовища (Львівський національний університет імені Івана Франка, Львів, Україна).