Молодь і поступ біології. Секція Фізіології рослин

29.04.2020 | 11:34

У вівторок 28 квітня 2020 року відбулося засідання секції фізіології рослин XVI Міжнародної наукової конференції студентів та аспірантів “Молодь і поступ біології” у  дистанційному форматі. У роботі секції брали участь 16 учасників. ХVI Міжнародна наукова конференція студентів та аспірантів «Молодь і поступ біології», присвячена 75-й річниці створення Біологічний факультет ЛНУ ім. Івана Франка та 90-й річниці від дня доктора біологічних наук, професора Мирона Деркача.

За результатами роботи було визначено кращі усні доповіді:

1 місце – Макар О. “Аріативність ендофітного мікробіому у сортах пшениці ярої з різною здатністю до накопичення мікроелементів”.

2 місце – Роман І. “Структурні та функціональні характеристики генів дефенсинів у насінні сосни звичайної”.

3 місце – Яценко А. “Рістрегулювальна дія водорозчинних композицій тіосульфоестерів і ТВІН-80”.

Кращі стендові доповіді:

1 місце – Бухонська Я. “Вплив брасиностероїдів на активність HAДФН-оксидаз у рослин арабідопсису з нокаутованими генами неспецифічних фосфоліпаз С та цитохромне й альтернативне клітинне дихання у рослин дикого типу “.

2 місце – Данко Ю. “Саліцилова кислота як чинник підвищення стійкості рослин до засолення”.