Науковцям Біологічного факультету вручили обласні премії

13.11.2021 | 14:08

12 листопада 2021 року в приміщенні Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу провідним науковцям Львівщини вручили обласні премії за значні досягнення у галузі науки.

Відомим ученим, знаним фахівцям, а також молодим дослідникам Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада присуджують традиційну щорічну премію за наукові досягнення та з метою підтримки і стимулювання проведення ними подальших наукових досліджень. Цьогоріч серед нагороджених – четверо вчених біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка:

1. Ігор Дикий – кандидат біологічних наук, доцент кафедри зоології;
  2. Наталія Сибірна – докторка біологічних наук, професорка, завідувачка кафедри біохімії;
  3. Андрій Бабський – доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри біофізики та біоінформатики, професор кафедри фізіології людини і тварин біологічного факультету;
  4. Соломія Сусуловська – кандидатка біологічних наук, зберігачка фондів Зоологічного музею ЛНУ ім. Івана Франка.

Щиро вітаємо вчених Львівського університету з високим визнанням їхньої наукової діяльності і бажаємо їм подальшого інтелектуально-професійного поступу!