Науковий фестиваль OL
Кліматичні зміни – щось далеке та незрозуміле
Принаймні так може комусь здатися. А якщо ми скажемо, що їх уже видно на Антарктичній Станції?
![🌿](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1e/1/16/1f33f.png)
Доцент кафедри зоології Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидат біологічних наук, зимівник-учасник 4-х антарктичних експедицій на Українській Антарктичній Станції “Академік Вернадський” Ігор Дикий розповість про зміни клімату, котрі він бачив на власні очі ![😮](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1/16/1f62e.png)
![😮](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1/16/1f62e.png)
За 3,5 років перебування на станції та за роки біологічних досліджень Ігор Дикий бачив багато цікавого. І він готовий розповісти про усе вже 25 вересня на Науковому фестивалі OL ![💫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1/16/1f4ab.png)
![💫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1/16/1f4ab.png)
Чекаємо на Науковому фестивалі OL 25 вересня у Стрийському парку, вхід коло Сенсотеки (вул. Уласа Самчука, 22) ![👈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td0/1/16/1f448.png)
![👈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td0/1/16/1f448.png)
Вхід вільний за умови попередньої реєстрації: http://forms.gle/LGhjg8nurq4Yr39KA