Практика екологів 2 курсу на стаціонарі у Верхньому Синьовидному

23.06.2023 | 15:05

У червні проходить практика студентів 2 курсу.

Ч. 1. Практика у Верхньому Синьовидному

Насамперед студенти ознайомилися з природними умовами території проходження практики, а під час польових досліджень і екскурсій охарактризовували ландшафти, вивчали біорізноманіття, з’ясовували основні екологічні проблеми населених пунктів та досліджували рівень антропогенного навантаження на природні екосистеми. Ну і як без здачі латинських назв видів?))).
Побачили на власні очі шкоду від інвазійних видів біоти (((.
І дуже важливою була профорієнтаційна діяльність наших студентів і викладачів. Зустріч із учнями і вчителями Верхньосиньовидненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика, яку організувала доцент кафедри екології Ольга Цвілинюк, відбулася як на одному подихові! Продемонстрували презентацію про кафедру, основні навчальні курси (про це розповідали студенти), про наукову роботу (розповідав аспірант Олег Мицак), про перспективи працевлаштування екологів.
І незабутні враження від екскурсій карпатськими стежками!!! ❤️