Процедура зарахування на навчання до Університету

03.08.2023 | 15:56
Процедура зарахування на навчання до Університету

Період подання заяв від абітурієнтів уже позаду, а відтак попереду один із найважливіших етапів вступної кампанії – зарахування вступників на навчання. Сьогодні розповідаємо, як саме відбувається ця процедура.

Отже, підставою для зарахування особи на навчання є:

1. Підтвердження вибору місця навчання в особистому електронному кабінеті вступника за обраною заявою шляхом накладання кваліфікованого електронного підпису або завантаження сканкопії власноруч підписаної заяви.
  2. Виконання вимог до зарахування шляхом подання таких документів:
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копія довідки про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (РНОКПП);
  • копія військово-облікового документа (для військовозобов’язаних – військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного; для призовників – посвідчення про приписку до призовних дільниць; для резервістів – військовий квиток);
  • повідомлення про ознайомлення з Правилами військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, підписане вступником;
  • 4 (чотири) кольорові фотокартки розміром 3х4 см;
  • копії документів, які підтверджують право вступника на спеціальні умови участі у вступній кампанії (за наявності);
  • копія документа про раніше здобуту освіту, на основі якого здійснюється вступ, інформація про який відсутня в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

Документи потрібно подавати особисто до Приймальної комісії Університету (адреси служб зарахування зазначені нижче) або шляхом надсилання їх сканованих копій, з накладанням на відповідні файли кваліфікованого електронного підпису вступника, на електронну адресу Приймальної комісії Університету (pkunivlv@lnu.edu.ua). Для накладання електронного цифрового підпису вступника можна використати веб-сторінку https://sign.diia.gov.ua/.  В електронному листі обов’язково необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові вступника, факультет,  спеціальність та освітню програму, на яку подаються документи.

1. Укладення договору про навчання в Університеті та договору про надання платної освітньої послуги (контракту), у випадку навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Виконання вимог до зарахування вступниками, які рекомендовані до зарахування здійснюється:

• на місця державного замовлення – до 18:00 год. 8 серпня;
  • на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб – до 17:00 год. 13 серпня.

Адреси пунктів виконання вимог до зарахування на навчання до Львівського національного університету імені Івана Франка:

• біологічний факультет – вул. Грушевського, 4, ауд. 333;
  • географічний факультет – вул. Дорошенка, 41, ауд. 6;
  • геологічний факультет – вул. Грушевського 4, ауд. 242;
  • економічний факультет – пр. Свободи, 18, ауд. 205;
  • факультет електроніки та комп’ютерних технологій – вул. Драгоманова, 50, ауд.1, (210);
  • факультет журналістики – вул. Генерала Чупринки, 49, ауд. 106;
  • факультет іноземних мов – вул. Університетська, 1, ауд. 216;
  • історичний факультет – вул. Університетська, 1, ауд. 330 (вхід з вул. Костюшка, 9);
  • факультет культури і мистецтв – вул. Валова, 18, ауд. 1;
  • механіко-математичний факультет – вул. Університетська,1, ауд. 111;
  • факультет міжнародних відносин вул. Січових Стрільців, 19, ауд.009;
  • факультет педагогічної освіти – вул. Туган-Барановського, 7, ауд. 32;
  • факультет прикладної математики та інформатики – вул. Університетська, 1, ауд. 117;
  • факультет управління фінансами та бізнесу – вул. Коперника, 3 ауд. 302;
  • фізичний факультет – вул. Драгоманова, 19, ауд. 20;
  • філологічний факультет – вул. Університетська, 1, ауд. 232 (вхід з вул. Костюшка, 9);
  • філософський факультет – вул. Університетська, 1, ауд. 201;
  • хімічний факультет – вул. Кирила і Мефодія 6/8, ауд. 5;
  • юридичний факультет – вул. Січових Стрільців, 14, ауд. 214;

Бажаємо нашим цьогорічним вступникам з легкістю пройти усі етапи вступної кампанії й уже невдовзі стати першокурсниками Львівського національного університету імені Івана Франка!