Секція Зоологія XX Міжнародна наукова конференція студентів і аспірантів «МОЛОДЬ І ПОСТУП БІОЛОГІЇ», присвячена 90-річчю від дня народження професора Ореста Демківа

18.04.2024 | 15:18

18 квітня 2024 року відбулось засідання секції Зоологія в рамках XX Міжнародної наукової конференції студентів і аспірантів «МОЛОДЬ І ПОСТУП БІОЛОГІЇ», присвяченої 90-річчю від дня народження професора Ореста Демківа. В роботі секції взяли участь 10 учасників. Було заслухано дві доповіді, які стосувались фауністичного різноманіття зимової орнітофауни та фауністичного різноманіття павуків. Результати досліджень є новими та можуть бути використаними, як для подальшого дослідження, так і в практичних цілях. Жваве обговорення викликала доповідь Лопатки Олени, яка вказала на значимість досліджуваної нею групи тварин, яка недостатньо вивчена на території західних областей України та й України загалом. Під час обговорення було відзначено, що обидві доповіді були якісними та добре підготовленими, а доповідачі розуміли суть результатів дослідження. Вважаємо, що перше місце займає Лопатка О., друге – Купрій А.