Щирі вітання із нагоди обрання на посаду завідувачів кафедр!

09.06.2021 | 20:20

8 червня розпочався цикл засідань Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка щодо обрання на посади завідувачів кафедр. Зважаючи на карантинні обмеження, засідання провели у дистанційному форматі за допомогою центру для командної роботи «Microsoft Teams» з перервою для проведення таємного голосування шляхом подання бюлетенів у визначений час у приміщенні Університету.

Так, завідувачем кафедри біофізики та біоінформатики обрали доктора біологічних наук, професора Андрія Бабського, завідувачем кафедри зоології – доктора біологічних наук, професора Йосифа Царика, завідувачкою кафедри мікробіології – кандидатку біологічних наук, професорку Світлану Гнатуш, завідувачкою кафедри екології – кандидатку біологічних наук, доцентку Звениславу Мамчур, завідувачкою кафедри фізіології та екології рослин – кандидатку біологічних наук, доцентку Мирославу Кобилецьку.

Завідувачів обрали строком на п’ять років.

Вітаємо вельмишановних колег із обранням на відповідні посади!
Бажаємо нових звершень у своїй науково-педагогічній роботі!!!